Paçuli

Paçuli

80.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4918

Paçuli 10 ml.

Adet

   Meleklerin en sevdiği koku olarak İslam alimlerince işaret edilen tefarik, manevi gücüyle kalp gözünü açıyor. İnananlara dinginlik ve sakinlik veren tefarik kokusu, kalbinde iman olan ümmet-i Muhammed’in ruhunu ilahi aşkla sarıyor. 
    Egzotik kokusunu odunsu ve floral esintisinden alan tefarik, modern dünyada paçuli adıyla da tanınıyor. Yıllandıkça güzelleşen paçuli kokusu, git gide daha meyve aromalı ve zengin kokulu bir yağ haline geliyor. Dünyanın en bilinen parfümlerinde de kullanıla tefarik, uzun yıllar evvel dünya çapında ticareti yapılan giysi ve dokumaların kokulandırılmasında da kullanılıyordu. Zararlı haşereleri kumaşlardan uzak tutması ile bilinen paçuli, bugün beden ve ruh sağlığına etkileri ile dünyanın gözdeleri arasında yer alıyor. 
   Huzur veren, bedende mantarı önleyen, koku ile tedavi seanslarında  ve aromaterapide kullanılan tefarik yağı terlemeyi de azaltıyor ve vücudun kötü kokmasına mani oluyor. Parfüm gibi günde bir damla boyna sürülerek tüm gün kokusu taşınan paçuli, kokusuyla iştah azaltmaya da yardım ediyor. Koku 8 ile 14 saat arasında seyahatini sürdürüyor. Sakinleştiren ancak uyku etkisini azaltan paçuli, beden ve ruh enerjisini dengelemede kullanılıyor. Uyuşukluğu gideren, madde bağımlılığının tedavisinde destekleyici rol üstlenen koku, korku ve endişe durumlarında da ruhu tazelemek için tercih edilebiliyor. 
   Meleklerin enerjisini çağıran tefarik kokusunun kullanıcılarına şans getirdiğine ve hissettiği güven ile kişilerin çok daha kendinden emin adımlar atma cesareti bulduğuna dikkat çekiliyor. Esintisindeki otoriter odunsuluk ve canlı floral nüanslar kokuyu unisex olarak nitelendiriyor. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabildiği paçuli kokuları, size bir damlada meleklerin ruhani huzurunu armağan ediyor. 
Tiyrus imzalı tefarik kokusu, 6 cc’lik özel şişesi ile kullanıcılarına ulaşıyor. Her gün kullanımda dahi 4 aya kadar kullanılabilen şişe, doğal paçuli özlerinden elde edilen yağı ile doğanın şifasını evlerinize getiriyor.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.