Lavanta

Lavanta

85.00 TL 85.00 TL
Ürün Kodu:4914

Lavanta 10 ml

Adet

Lavanta uçucu yağı

  Düzenleyici olarak şifa veren lavanta uçucu yağı, uykuların eşlikçisi oluyor. Duyguları dengelemeye yardım eden, endişeyi, kaygıyı ve iç sıkıntısını yatıştıran lavanta kokusu, uykusuzluk sorununa deva getiriyor. Depresyondaki ve halsiz kişilere canlılık verirken, uyku sorunu yaşayanları huzurlu bir düşe uğurlayan Tiyrus lavanta uçucu yağı, sinirlilik halini uzun süreli kullanımda yatıştırıyor.

   Sakinleştirici olarak kullanılabilen lavanta uçucu yağı, ense ve baştaki ağrıların hafifletilmesinde de etki gösteriyor. Yemeklerden 15 dakika önce koklandığında iştahın azalmasına yardım ederek, diyetlerin destekçisi haline geliyor. Uykusuzluk durumunda da yatmadan 20 dakika kadar önce koklanması yeterli oluyor. Uyumadan bileklere lavanta uçucu yağı sürmek veya yağla kokulandırılan bir pamuğu başucuna koymak da yeterli etkiyi gösteriyor. Doğanın mucizelerinden biri olan doğal lavanta uçucu yağı, yoğun kokusu ile hızla etki gösteriyor. Daha hafif koku arzu edenlerin çok az miktarda yağ kullanımı öneriliyor.

   Yüzyıllardır kainatın dört bir yanında uykuya deva olarak kullanılan lavantalar, hoş kokularıyla kıyafetleri kokulandırmak için de kullanılabiliyor. Lavanta uçucu yağı ile kokulandırılan pamuklar kıyafetlerin arasında konulduğunda hoş kokmalarına yardım ediyor. Mor vadilerin şifalı çiçekleri, organik yağları ile sizlere huzurun kokusunu vadediyor. Siz de Tiyrus lavanta uçucu yağı ile sakin, huzurlu ve hoş kokulu düşlere erişebilirsiniz.

   Destekleyici olan yağların tedavi amacı ile kullanılması önerilmiyor, hayatı etkileyecek derecede önem arz eden sorunlarda hekim desteği alınması, yardımcı olarak kokuların kullanılması tavsiye ediliyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.