Kan Portakalı

Kan Portakalı

80.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4913

Kan Portakalı 10 ml.

Adet

Kan portakalı

   Huysuz ve tatlı kadınların/erkeklerin kokusu olan kan portakalı parfümü, hem tatlı hem de oldukça çarpıcı etkisi ile baş döndürüyor. İncecik bir esinti ile gelecek kadar hafif ve bir anda ilgi çekecek kadar uyarıcı etkisi olan portakal kokusu, günlük olarak kullanılabiliyor. Sizi Akdeniz’in sıcak güneşiyle yakacak kan portakalı, içindeki ateşi dizginlemekten yorulanlara ateşi yanmadan tutmayı öğretiyor. Yabani ruhunu evcilleştiren, olgunluğunu kıvılcımlarla vahşiliğe meyleden, birden çok yönü bulunan ve içindeki zıtlıkla barışanların seçimi olan turunçgil parfümü, girdiğiniz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi mümkün kılıyor.

  Portakalın tatlı kokusu ile kırmızı meyvelerin sulu ve vahşi aromasını bir araya getiren kan portakalı, turunçgil kokusunda yeni bir deneyim vadediyor. Değerli bir yağ sunan kan portakalı, aromaterapi seanslarında da sıklıkla yer alıyor. Balzamik, tatlı ve meyveli bir aroma sunan kan portakalı esansı, soğuk sıkım ile elde ediliyor.

   Şifa kaynağı kan portakalı yağı, hafızayı güçlendiriyor. Dikkati artırırken, görsel algıyı özellikle güçlendiren kan portakalı kokusu yapılan araştırmalarda sınav performansına dahi direkt etki ediyor. Öğrencilerin fotografik hafızasında fark yaratan koku, dikkati artırarak stres seviyesini aşağı çekiyor. Antidepresan etkisi olduğuna inanılan ve rahatlatıcı etki sunduğu düşünülen portakal, uyarıcı ve uyandırıcı olarak da alternatif tıpta tercih ediliyor. Genel verilere ulaşılsa da, etkisi kişiden kişiye değişiklik gösteren kokular, herkeste aynı derecede etki göstermeyebiliyor. Kokuların gücünden faydalanmak isteyenler kan portakalı yağını kullanarak ürünün psikolojik etkilerinden yararlanıyor.

  Siz de başarı kaygısı duyan öğrenciler, tutkulu ruhlar, hedefine kararlılıkla ilerleyenler için kan portakalı kokusunu tercih edebilirsiniz. Tiyrus imzası ile sizlere ulaşan kokuyu hemen sipariş vererek koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Tek bir damlada dahi kokusu ile sizi etkisi altına alacak kan portakalının teninizde uçmasını hiç istemeyeceksiniz.
 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.