İzmir İğdesi

İzmir İğdesi

80.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4927

İzmir İğdesi 200 ml.

Adet

   Manevi kuvvet veren huzurlu kokusu ile şifalı iğde ağacı, kolonyanın ferahlığı ile buluşuyor. Doğal iğde özlerinden elde edilen aroması ile evlerinizin vazgeçilmezi olacak iğde kolonyası, şifalı iğde ağacının deva dolu meyvelerini şişeliyor. İçerisindeki iğde özleri İzmir'in kırsal kesimlerinden özenle toplanıyor. Mis gibi kokusu ile yüzyıllardır şifa dağıtan iğdeler, ikramlarınızda, ferahlık aradığınız anlarda sizlere eşlik etmeye hazırlanıyor.

   Kalbinize dokunacak manevi kokusu ile huzura kapı aralayan kolonya, enerji veren, cildi nemlendiren, bakterilerden arındıran özellikleri ile sunuluyor. Bereket getiren özelliği ile misafirlerinizi ve sizleri feraha erdirecek doğal iğde kolonyası, her nefeste derin bir “oh” çekmenize yardımcı oluyor. Huzur arayanlara, şifa bekleyenlere, iç sıkıntısını hafifletmek isteyenlere şifa niyetiyle hediye edilebilecek Tiyrus kolonya, 1882 de kurulan, Anadolu'nun ilk ıtriyat fabrikasının sahibi Ahmet Faruki'nin formüllerinden ilhamla üretiliyor.

   Nostaljik kokusu ile size çocukluğunuzdaki iğde kolonyalarını anımsatacak bu özel tasarım koku, özel tasarlanan şişesi ile evlerinizde, iş yerlerinizde yer almayı hak ediyor. İğde kolonyaları, formülündeki %8 oranındaki doğal özle sıradan kolonyalardan çok daha yoğun doğallık vadediyor. Klasik kolonyalarda bu oran ancak %2'yi buluyor. Tiyrus iğde kolonyası, yalnız iğde kokusu için değil, iğdenin kokularla bahşedilen şifası için de iğde kolonyasını kullanıcılarına sunuyor.

   İslam alimlerinin yıllarca kullandığı, kutsal efsanelerde yer alan iğdeler, en doğal haliyse sizlere de deva olmaya hazırlanıyor. Efsanelere göre Nemrut’un hazırladığı ateşe odun olmak için gönüllü olduğundan eğilen iğde ağacı, meyveleriyle de mucizesini ademoğluna armağan ediyor. Abdulkadir Geylani hazretlerinin sevdiği kokular arasında yer alan iğde yağı, yüzyıllar öncesinde olduğu gibi bugün de manevi destek arayanlara çare getiriyor.

   Siz de en sıkıntılı anlarınızda sizlere ferahlık ve şifa verecek iğde kolonyası için hemen sipariş verebilirsiniz. Tiyrus ayrıcalıkları ile ürünü sepete atarak alışverişe başlayabilir, hızlı kargo avantajı ile Tiyrus kolonyalara sahip olabilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.