Deneme Kiti

Deneme Kiti

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4928

Deneme Kiti 3 x 15 ml.

Adet

Sadece 60 ml. lik parfümlerden seçilebilir.
Tiyrus'un birbirinden güzel kokularını merak ediyor, denemek istiyor ve karar veremiyorsanız Tiyrus deneme kitleri tam size göre. Üç farklı parfümü bir arada satın alabileceğiniz kitte yer alacak kokuları da dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Dilerseniz eşsiz kompozisyonlu parfümleri veya tek çiçek kokularını kite ekleyin. 15 cc'lik deneme boylarıyla kitte yer alacak üç kokuyu teninizde deneyin.
   Tiyrus'un sizler için özel olarak hazırladığı özel ve şık kutuda elinize ulaşacak parfüm kitini, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabilirsiniz. Kokunun teninizde nasıl durduğunu, kalıcılığını birebir deneyebilir, deneyiminiz sonrasında dilediğiniz kokunun büyük şişesi için yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.
   Kararsızların, sık sık koku değiştirenlerin, denemeden almam diyenlerin gözdesi olacak parfüm kitleri ile siz de seçimi kolaylaştırabilirsiniz. Denemeniz için özel hazırlanan küçük şişeler, spreyli özellikleri ile kolaylıkla kullanılır. Bilek ve dirsek içlerine, boyun bölgesine sürerek kullanabileceğiniz parfümler, yüksek parfüm özü oranına sahip. Extrait de perfume formu ile kalitesini ispat eden parfümler, kalıcılığı ile de sizleri memnun edecek.
   Siz de Tiyrus koku uygarlığının bugüne dek hazırladığı tüm parfümlerden, klasik aromalardan, çiçek kokularından, aşk serisinden veya Bihter Türkan Ergül imzalı özel kompozisyonlardan dilediğinizi kite ekleyin, seçtiğiniz üç koku ile kendi deneme kitinizi oluşturun. Hemen sipariş verin, farklı kokuların teninizdeki serüvenine tanık olun.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.