Bay Pi Badi

Bay Pi Badi

60.00 TL 60.00 TL
Ürün Kodu:4905

Bay Pi Badi 6 ml.

Adet

By Pi Badi Yağ

 

   Onun ruhunda korkusuzluk var. Gülümseyen, mutsuzluğu hayatından çıkaran ve güne olumlu bakan erkekler için tasarlanan Tiyrus By Pi Badi yağ karışımı, her yaştan erkeğin ruhuna adeta gençlik aşılıyor. Özel günlerde hediye olarak alabileceğiniz, kendiniz için aldığınızda özellikle sıcak iklimde severek kullanabileceğiniz koku, yaz aşklarını anımsatıyor.
   
Sevecen, sempatik, komik ve eğlenceli erkeklerin kokusu olan By Pi Badi yağ, yaz günlerinin enerjisini taşıyor. Muzip ve heyecan uyandıran bir koku... İçerisindeki limon çiçekleri, bergamot, sandal ağacı, ananas, kahve, siyah menekşe, ladin ağacı, kakule ve beyaz çay ile mükemmel bir ahenk oluşturuyor. Kadınların beğenisini kazanan koku, gülümsetirken karizmatik bir imaj yaratmayı da ihmal etmiyor. Onun çocuksu esintisinin altında nostaljinin etkileyici gücü yatıyor. By Pi Badi kokusuyla sempati uyandırıyor.

   Tiyrus yağ karışımları, tamamen doğal özlerden meydana geliyor. İçerisinde yer alan esansiyel yağlar, özenle karıştırılarak adeta bir beste gibi teninizde çalınıyor. Ten kokunuzla birleştiğinde benzersiz bir esinti kazanan esansiyel yağlar, roll on başlıklı şişeler vasıtasıyla rahatlıkla sürülüyor. Onu yalnızca bir damla halinde şah damarının üzerine uygulamak yeterli. Kokusu bütün gün (8 ile 14 saat arası kalıcıdır) sizi sarıyor. 6 cc'lik roll onlu özel şişeler her gün kullanılsa dahi kullanıcılara 3-4 ay yetiyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.