Antique

Antique

75.00 TL 75.00 TL
Ürün Kodu:4882

Antique 6 ml.

Adet

Antique Yağ

  Maceracı ve mistik ruhların kokusu Antique, Ortadoğu’dan ilhamla günümüz kadınlarına sesleniyor. Ortadoğu’nun mistik prenseslerinin parfümlerinden ilhamla tasarlanan Antique yağ, çöllerin sıcağından, coğrafyanın efsunlu hikayelerinden ve aşk efsanelerinden besleniyor. Aşkından çöllere düşen mecnun mecalinden ilham alan Tiyrus Antique yağ, Doğu kültürünün zenginliğini ortaya koyuyor. İhtişamı ile kalp çarpıntıları yaşatacak koku, sahip olduğu etkileyici ve cüretkar esinti ile baş döndürüyor.

   30 yaş ve üzerindeki kadınların vazgeçilmezi olacak bu mistik tasarım, kraliçelere layık kokusu ile lider, güçlü ve feminen kadınların imzası haline gelmeyi hedefliyor. Yağ karışımının içinde pembe biber, beyaz biber, meyan kökü, siyah iris, kakule, Hindistan cevizi, mercan köşk, sandal, akgünlük, paçuli, misk, beyaz oud ve isli duman yer alıyor. Oryantalist ve yoğun kokular sevenlere hitap eden ürün, her nefeste sizlere sarı şehirlerin gizli hazinelerinden, unutulmaz efsanelerin fısıltılarından, kraliçelerin eşsiz otoritesinden bir parça gizem getiriyor.

  6cc’lik özel roll on’lu şişesinde sunulan Antique yağ, sürülerek kullanılabiliyor. Küçük şişesi sayesinde kolaylıkla taşınan yağ karışımı, günde bir kez, şah damarının üzerine sürüldüğünde 8 ile 14 saat arasında kalıcılık gösteriyor. Tamamen doğal özlerden oluşan bu efsanevi karışım, tek bir damla ile gün boyu etkileyici kokuya sahip olmanıza yardım ediyor. 6cc’lik bir işe, düzenli kullanımda ortalama 3-4 ay kullanıcılara yetiyor.

   Siz de Tiyrus Antique yağ ile içinizdeki kraliçeyi güzellik uykusundan uyandırabilir, ruhunuzdaki güçlü ve feminen kadını ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen sipariş verin, heyecan veren Antique sizin de imzanız olsun.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.