Wonder Wood

Wonder Wood

60.00 TL 60.00 TL
Ürün Kodu:4820

Wonder Wood

Adet

   Ağaçların yüzlerce yıllık kadim geçmişlerinden esinlenilen Wonder Wood, sizlere ağaçların hikayelerini anlatıyor. Kokusunda ormanların, asırların hatıralarını taşıyan esans her nefeste içinize doğanın huzuru dolduruyor. Parmak uçlarınıza değen dokusu, kulaklarınıza yerleşen yaprak sesleri, burnunuza uzanan mis gibi kokusu ile sizi derin ormanların sakinliğine davet eden koku, özel yağ formu ile dikkat çekiyor.
 
   Yağ karışımı sandal, sedir, maun, agav, çam, reçine gibi özler bulunduruyor. Sandalın mistik kokusu sedirin kışkırtıcı keskin notaları ile bir araya geliyor, çamın ferahlığı reçinenin hafif tatlılığı ile sizi yemyeşil düşlere çağırıyor. Gündelik kullanıma uygun olan odunsu koku, esintisiyle ihtişamlı bir imza oluşturuyor. Şah damarınızın üzerine süreceğiniz bir damla yağ, saatler süren etkisiyle çevrenizden bile rahatlıkla duyuluyor.
 
   Tiyrus Wonder Wood yağ karışımı, 6 cc'lik özel şişesinde sizlere sunuluyor. Roll-on kapaklı özel tasarım şişe çantada, çepte, arabada kolaylıkla taşınıyor ve bir hamlede sürülerek gün boyu üzerinizde kalacak bir koku bulutu oluşturuyor. Yağın kalıcılığı kişiye göre 8 ile 14 saat arasında değişiyor. Direkt tene uygulanan yağ, her gün kullanılsa dahi ortalama 3-4 ay kullanıcılara yetiyor. Ürünün kendi kutusunda ve oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilirken, kapağının sıkıca kapatılması öneriliyor.
 
   Dünyanın en özel ağaçları, kokularıyla teninizde hayat buluyor. O, soluğunuza taşıdığı egzotik havayla buram buram doğa kokuyor. Siz de Tiyrus Wonder Wood esansın doğadan gelen görkemini üzerinizde hissedebilir, bu özel koku ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Odunsu kokuları sevenleri mest eden ürün, kalıcılığı ve etkileyiciliği ile öne çıkıyor. Onun hissi huzur ve güven veriyor, her yaştan kullanıcıya olgun bir duruş ve liderlik ruhu aşılıyor. 
 
   Doğanın hikayesine kulak vermeye hazır mısınız? Siz de Wonder Wood'un gizemli kokusunu merak ediyorsanız hemen sipariş vererek kokuya sahip olabilirsiniz.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.