Vanilya

Vanilya

45.00 TL 45.00 TL
Ürün Kodu:4552

Vanilya

Stok Sorunuz !!!
Stok Yok

Vanilya

Teninizin ateşini sıcaklığı ile pekiştiren vanilya, alev alev yanan dokunuşların izini sürüyor. Aşkın kokusu olarak anılan vanilya kokusu heveslerin heyecanını dışa vuruyor. Keşfedilmeyi bekleyen tutkulara kıvılcım veren koku, libidoyu artıran özelliği ile gecelerin vazgeçilmezi oluyor. İlk adım için ertelenen cesareti karşı tarafa verecek, karşı konulamaz bir çekimin fitilini ateşleyecek olan vanilyalı parfüm, soğuk görünümünün altında sıcak bir dokunuş vadedenlerin kimliğini oluşturuyor. Keşfedilmeyi bekleyen ıssız bir ada, denizlerin altında saklanan değerli bir hazine gibi saklanan tüm kalp çarpıntılarını açığa çıkaracak olan parfüm, dünyanın en seksi parfümleri arasında sayılan kokuların kalp notasını oluşturuyor.

Davetkar bir koku veren vanilyalı parfümler, özellikle flört dönemlerinde en çok tercih edilen kokular içinde yer alıyor. Hem kadın hem de erkek parfümlerinde rastlanan nota, vanilyalı kadın parfümleri düşünüldüğünde baskınlığı ile dikkat çekiyor. Afrodizyak etkisi sayesinde cinsel enerjiyi artırırken hayal gücünü de tetikleyen ve yeni fantezilere kapı aralayan vanilyalı parfümler, genel geçerliliği sağlanmış olsa da herkeste anı derecede etki oluşturmayabiliyor. Seksi ve çekici bir auranın anahtarı olan koku, partnerini harekete geçirmek isteyen yaramaz ruhların gizli silahı haline dönüşüyor.

Soluk soluğa keşfedeceğiniz arzuların hatırlarını süsleyecek vanilya, içinizdeki çocuğun muzipliğini taşıyor. Tatlı kokusu ile baş döndüren parfüm, sıcaklığı ile hem gündüz hem de gece tercih edilebiliyor. Yoğun esansı ve kalıcılığı sayesinde saatler boyu tende kalabilen koku, küçük damlalar halinde sürüldüğünde bile fark edilir etki bırakıyor. Tatlı esansıyla eğlenceli izlenim yaratan parfüm, gülüşlerinizin temasını tamamlıyor. Lunapark kadar eğlenceli, coşkulu, heyecan verici ve sürprizli bedeninizi süsleyecek koku, gözlerinizi kapattığınızda gözünüzün önünde adeta renkli ışıklar gösteriyor. Öylesine dinamik ve heyecan verici olan vanilya, doğadaki saf vanilya çiçeğinden elde ediliyor. Tiyrus imzası ile sunulan orijinal vanilya kokusu, teninizde cıvıl cıvıl bir mevsimi müjdeliyor. Flörtöz kişilerin beğenisini kazanan, eğlenceli tatlı kokusu ile sürprizlerle dolu geceleri teninize çağıran koku, aşk için yaşayanların seçimi oluyor. Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin kokusu olan vanilya parfümünü sepete atarak, hemen satın alabilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.