Tiyrus 32 Bayan

Tiyrus 32 Bayan

232.00 TL 232.00 TL
Ürün Kodu:4769

Tiyrus 32 Bayan 32 ml.

Adet

TİYRUS 32,

İÇİNİZDEKİ KADINI UYANDIRIN

 

Tiyrus 32, içinizdeki saklı kadını uyandırmaya hazırlanıyor. Türk kadınının destanlara konu olan geçmişinden, geleneksel ve moderni harmanlayan karakterinden ilhamla yaratılıyor. Bu toprakların kokusu Tiyrus 32, şamanizmden islam kültürüne, köy huzurundan kent yaşamına Türk kadınına dair doneleri sentezleyerek kadının kimliğini tamamlıyor. O, içinize işleyen kokusuyla çekici, sıcak ve şefkatli bir kadını tarif ediyor. Tiyrus kadını cazibesini Türk kadının doğasından alıyor. Maceraperest, özgür ve asi nüanslarıyla baştan çıkarıyor. Heyecan veren zarafeti ile bir salon hanımefendisini, kışkırtıcı temasıyla at üstünde bir savaşçıyı, mistik etkisiyle ritüellerini gerçekleştiren bir şamanı resmediyor. Tiyrus kadınına karşı koymak imkansız, o istediğini alıyor.

Saraylardan dünyayı yönetmiş sultanların hırsını, gücünü ve aşkını günümüz kadınına armağan ediyor. Yüzyılların mirasını kokuyla bugüne taşıyor. Özel formülüyle sizi saatler boyu sürecek bir düşe davet eden Tiyrus 32, yolculuğuna bergamot, kakule ve erik çiçeği ile başlıyor. Huzurlu olduğu kadar cüretkâr bir kadın… Tutku dolu bakışlarını rüzgara teslim ediyor, teninizde aşk, tutku ile buluşuyor. Mavi yaseminin dinginliğini, siyah gülün gizemi ile destekliyor. Ölüm kadar gerçek ve aşk kadar sıcak… Siyah vanilya, tonka fasulyesi, sedir ağacı ve beyaz misk duyumuyla teninizde iz bırakıyor. Oryantal ve pudralı temadaki Tiyrus 32, adını dünyaca ünlü pek çok örnekte olduğu gibi kapı numarasından alıyor.

32 yıllık bir emeğin eseri olan Tiyrus 32, 32 cc’lik özel tasarım şişesiyle tabuları yıkıyor. Koku uzmanı ve sosyolog Bihter Türkan Ergül imzalı olan parfüm, gerçek ruhuna onu anlayan tenlerde kavuşuyor.

Üst Nota:Erik Çiçeği,Kiraz Çiçeği,Pudra,Bergamot,Karamel
Orta Nota:Gül,Mavi Yasemin,Siyah Gül
Alt Nota:Siyah Vanilya,Amber,Tonka Fasulyesi,Misk,Sedir

Soğuk kış günlerinde sıcak kokular içimizi ısıtıyor ?
Sümeyye Demir @ 31 Aralık 2019
Başta sert iddialı ama sonrasında mükemmel bir vanilya ile karşılaşıyorsunuz ve o koku tenden içeri içeri işliyor tam da Bihter hanımın dediği gibi sultanlar gibi hissediyorsunuz ?
Buşra
Efsane aşık olacaksınız diyebilirim
Kader Aydın @ 30 Aralık 2019
Buzamana kadar aradığım kokumu buldum tene uyumu ve kalıcılığı harika severek kullanıyorum
Eda Akkaya @ 30 Aralık 2019
Çarpıcı açılıp yumuşacık devam eden karakterli bir koku, çok kaliteli
İpek dülger @ 30 Aralık 2019
Kokuma değil tenime kavuştum. Ruhumu tanıdım kendimi çok bulunmaz çok nadideyim. Eminim kullanan herkes bunları hisseder. Emeğine bin minnet bihter hanim
Pınar özbek @ 30 Aralık 2019
Hayatımda kullandığım en güzel pudralı parfüm farkedilirliğide yüksek ellerinize sağlık Bihter hanım
Güler tur @ 30 Eylül 2019
10 numara süper
Kubilay Kaya @ 26 Ocak 2019
cok guzeeeelll
ela cakır @ 26 Ocak 2019
cok guzeeeelll
ela cakır @ 26 Ocak 2019
cok guzeeeelll
ela cakır @ 26 Ocak 2019
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.