Tapputi

Tapputi

195.00 TL 195.00 TL
Ürün Kodu:4844

Tapputi 60 ml.

Adet

  Tiyrus Tapputi parfüm ile koku alışkanlığınızı değiştirmeye geliyor. Onu duyduğunuz an büyüleneceksiniz. Binlerce yılın ihtişamını, gizemini ve asaletini taşıyan bu özel tasarım parfüm, adını dünyanın koku üreten ilk kadın kimyagerinden alıyor. Mezopotamya'nın bereketli topraklarının ilhamıyla tasarlanan Tapputi parfüm, doğanın hazinelerini teninize saçıyor. Her damlası mücevher gibi teninizde ışıldıyor.

 

   Parfüm uzmanı Bihter Türkan Ergül tarafından incelikle tasarlanan bu özel parfüm, hem kadın hem de erkeklerce kullanılabiliyor. Burnu yormayan hafifliği, etkileyici ve iz bırakan özelliği ile dikkat çeken Tapputi, köklerini tarihten alan bir koku şöleni sunmayı vadediyor. Extrait de parfum formuyla sıradan parfümlerden çok daha kalıcı ve etkili olduğunu ilan eden Tapputi, içerisinde iris çiçeği, safran özü, labdanum, vetiver, biber, beyaz misk, reçine, akgünlük bulunduruyor. Safranla egzotik topraklarda gizem dolu bir gezintiye çıkmaya hazır mısınız? Beyaz miskin kışkırtıcı özleri ile tutkunuzu keşfedecek, vetiverin otoriter duruşu ile imajınızı karizmatik bir koku ile süsleyeceksiniz.

 

  60 ml şişesinde sizlere ulaşan Tapputi, direkt tene sıkılarak kullanılabiliyor. Bilekler, dirsek içleri, boyun gibi vücut ısısının belirgin hissedildiği noktalardan yayılan parfüm, çevrenizde adeta kokudan bir bulut oluşturarak yayılıyor. Onun mistik enerjisiyle imajınızı tazeleyebilir, içinizdeki kadim bilgeliği uyandırabilirsiniz.

 

  Siz de Tapputi parfüm ürününü hemen sipariş vererek Tiyrus ayrıcalıkları ile alışverişin keyfini çıkarın.

 

Tapputi Kimdir?
 

   Tarihin tozlu sayfalarından size seslenen bir kadın var, duyuyor musunuz? Bu koku, bu günden 4000 yıl önce Mezopotamya topraklarında yaşayan ve kokuya can veren Tapputi'nin anısı için tasarlanıyor. Genç kadın, kraliyet ailesine yaptığı özel kokularla tanınıyor. Günümüze ulaşan kil tabletlerde kokularının içerikleri, formülleri yazarken Tapputi'nin ustalığı ve uzmanlığı da gözler önüne seriliyor. Babilli kadın kimyacı tam ismiyle çivi tabletlerde Tapputi-Belatekallim olarak anılıyor. Tapputi'nin adını ve koku dünyasına kattığı çabaları binlerce yıl sonra yaşatmak için tasarlanan Tapputi parfüm, geçmişten aldığı ilhamla özleri yorumlayarak modernize ediyor.


Üst Nota:Mavi İris,İran Yasemini,
Orta Nota:Pembe Biber,Siyah Menekşe,İncir
Alt Nota:Vetiver,Safran,Ak Günlük

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.