Taif Gülü

Taif Gülü

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4762

Taif Gülü

Adet

Taif Gülü

Arap çöllerinden gelen, Kızıl Deniz’i aşan, bulutlarla taşınan mis gibi gül kokusu… Kutsal toprakların yanı başında kadim bir huzur şehri Taif… Yüksel kaliteli gülleri ile dünyanın en güzel gül bahçelerinden biri…

Gül kokusu ile şehri yıkayan yağmurlar taif gülü kokusu ile teninize bir çiy tanesi gibi dokunuyor. Onun rahiyası ruhların kutsal kelepçesi, tek nefesin sonu yeniden doğuş neticesidir. Öylesine taze, etkili ve canlandırıcı… Yaydığı enerji ile nazardan koruyan, ruh halinizi pozitif enerji ile saran Taif gülü, güllerin efendisidir. Depresyon, kaygı ve ruhani dengesizlik durumlarında devası beklenen Taif gülü kokusu, tüm cömertliği ile yapraklarından süzülen huzuru insanlara bahşeder.

40.000 gül çiçeğinden sadece 11 gram gül kokusu elde edilir. Doğanın binbir emekle sunduğu güller, insanoğluna hoşgörü ile şifa dolu yapraklarını sunar. Kainatın armağanına şükranla uzanan eller, Taif gülü esansı için şükür dualarına açılır.

Kullananların bir daha vazgeçemeyeceği, büyüleyici kokusu ile ruha hayat veren Taif kokusu hem yağ hem de parfüm formunda bulunuyor.

50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Taif Gülü, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Taif Gülü parfümü, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.

 

özel hissettiriyor
pina cakir @ 26 Ocak 2019
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.