Sweet Life

Sweet Life

60.00 TL 60.00 TL
Ürün Kodu:4804

Sweet Life 6 ml.

Adet

Yeşilin sarıyla, turuncuyla buluştuğu sıcak iklimde, masmavi göklere uzanan ağaçların gölgesinde uzandığınızı düşleyin. Ilık bir meltem teninizi okşuyor. Sıcacık güneşin buğulandırdığı camlar, nefesinizin sıcaklığı ile nemleniyor. O anların, keyifli akşamüstlerinin kokusu Sweet Life, hayatınıza tatlı bir dokunuş getiriyor.
 
Sweet Life, hayatın en tatlı yanlarını, mutlu anları şişeliyor. Bergamot, neroli, Yunan mandalinası, beyaz yasemin, sedir, çam, gardenya, kişniş, ladin ve miskin harmanlanması ile oluşan doğal yağ karışımı, yaz mevsimini teniniz getiriyor. Sweet Life yağ, buram buram Akdeniz kokuyor...
 
Yağ hem kadın hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Şah damarının üzerine bir damla sürülen yağ, tüm gün kokusunu üzerinizde taşımanıza imkan veriyor. Doğal yağlardan oluşturulan karışım, parfüm gibi kokusunu yavaş yavaş çevrenize yayıyor. 6 cc'lik küçük şişelerde verilen yoğun yağlar, roll-on başlıkla sürülüyor. Bir şişe, günlük kullanımda dahi yaklaşık 3-4 ay size eşlik edebiliyor.
 
Siz de Sweet Life yağ ürününü Tiyrus ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilir, Akdeniz kokusunu buram buram üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Üst Nota:Neroli,Yunan Mandalinası,Kişniş
Orta Nota:Bergamot,Gardenya,Ada Çayı
Alt Nota:Sedir,Ladin,Çam,Bal
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.