Sweet Life

Sweet Life

160.00 TL 160.00 TL
Ürün Kodu:4784

Sweet Life 60 ml.

Adet

Akdeniz'in turunçgil kokusu taşıyan bulutları Sweet Life'a ilham veriyor. Portakal bahçelerinden süzülen nefis kokular, tazelik vadediyor. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği Sweet Life parfüm, unisex özelliğini ferah, cinsiyetsiz ve modern kokusundan alıyor.
 
Bergamotun serinliği ile açılan koku, nerolini kışkırtan aroması, Yunan mandalinasının cömert enerjisi ve beyaz yaseminin şımarık esintisi ile tamamlanıyor. Teninizde bir doğum lekesi kadar size ait duracak, kokusuyla mest edecek parfüm, sedir, ladin ve çam ağaçlarının odunsuluğu ile karizmatik bir karakter kazanıyor. Gardenya, kişniş ve misk kokunun iklimini yaza çevirirken, size de cinsiyetsiz, mevsimsiz, hayat enerjisi dolu bu kokuyu keşfetmek kalıyor.
 
Sweet Life parfüm, Extrait de Parfum formunda sizlere sunuluyor. İçerisinde %30 oranında parfüm özü bulunduruyor. Sıradan parfümlerden daha kalıcı, daha yoğun, daha cömert olan koku, direkt cilde sıkılarak uygulanıyor. Nabız noktalarına uygulanan parfüm, vücut ısısıyla daha çabuk havaya karışarak auranızı hoş kokunuz ile tamamlıyor. 60 cc'lik özel tasarım spreyli şişesinde sunulan Sweet Life parfüm, çantada kolaylıkla taşınabiliyor.
 
Siz de Tiyrus Sweet Life parfümü hemen sipariş verebilir, teninizde yazı dört mevsim hissedebilirsiniz.

Üst Nota:Neroli,Yunan Mandalinası,Kişniş
Orta Nota:Bergamot,Gardenya,Ada Çayı
Alt Nota:Sedir,Ladin,Çam,Bal
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.