Süsen Çiçeği

Süsen Çiçeği

65.00 TL 65.00 TL
Ürün Kodu:4472

Süsen Çiçeği 6 ml.

Adet

Süsen Çiçeği

Merakla dinlenilen bir hikayenin mutlu sonu gibi bir koku… Süsen çiçeğinin heyecan verici özleri, teninize kavuşuyor. Yüzyıllardır dünya üzerindeki pek çok medeniyette güzel koku kaynağı olarak kullanılan süsen çiçeği, özellikle eski Mısır medeniyetinin vazgeçilmezlerinden biri sayılıyor. Eski kaynak ve tarihi yazıtlarda izine rastlanan çiçek, yalnız hoş esintisi ile değil şifa kaynağı özelliği ile de yüzyıllardır insanoğlunun hizmetinde kullanılıyor. Kutsanan koku, dini ritüellerin de olmazsa olmazları arasında gösteriliyor.

Farkındalığı artıran süsen yağı kokusu, her nefeste ruhunuza ulaşıyor ve insanoğlunu ehlileştiriyor. Öfke ve kızgınlık nöbetlerini engelleyen süsen çiçeği kokusu, vefayı ve huzuru çağrıştırıyor. Sakinliğin kokusu olarak tanımlanabilecek süsen çiçeği parfümü, erkeklerin en beğendiği çiçek kokuları arasında sayılıyor. Bu nedenle kadınlardan yoğun talep gören süsen çiçeğinin, huzurlu etkisi erkeklerde şefkat hissi yaratıyor. Başınızı yaslayacağınız güvenli bir omzu işaret eden süsen kokusu, manevi kuvvet aranan günlerde özellikle tercih ediliyor. Cenaze günlerinde, bir dost kahvesinin eşliğinde, teselli arayışında üzerinizde taşıyabileceğiniz süsen çiçeği, adeta bir kötü gün dostu olarak size ve sevdiklerinize yardım eli uzatıyor.

Zor zamanlardan geçen kişilere alınabilecek en iyi hediyelerden biri olan süsen kokusu, direkt cilde sürülerek kullanılıyor. Buram buram huzur kokan süsen yağı, floral olarak sınıflandırılıyor. Çiçeksi kokusu ile sizi vefalı bir y rin kollarında hissettirecek bu özel tasarım koku, Tiyrus imzası ile yüzde yüz orijinal olduğunu kanıtlıyor. Yoğun esansı ile uzun süre kalıcılık sunan süsen çiçeği, unisex özelliği ile hem kadın hem de erkeklerce kullanılıyor. Stresli iş günlerinin, zor zamanların, aşk acısı çeken gönüllerin dert ortağı olan huzurun kokusu, gözlerinizi kapattığınızda sizi yemyeşil kırlara götürüyor. Öfkenizi anında yatıştıran manevi koku, duyularınızı sakin bir edayla uyararak sizi sağduyuya davet ediyor.

Siz de öfkenizi yatıştıracak, kalbinizi feraha erdirecek süsen çiçeği kokusu ile huzura bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Tiyrus imzalı süsen kokusu ürününü hemen alabilirsiniz.Gramajı 6 cc dır.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.