Summer

Summer

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4726

Summer

Adet

Summer kadınının mücevherleri gülümseyişi, tacı aldığı iyiliklerinin kutsadığı haresidir. Sizleri çiçeklerle dolu bir bahçede gezintiye çıkaracak olan koku, enerjik etkisi ile adeta mest ediyor. Yaseminin cömert aroması ile açılan koku, manolyanın temiz esintisi ile etkileyici bir nefes vadediyor. Huzurun kokusu misk, kalp gözünü aralarken, erik çiçeği telaşlı ruhları sakinleştirmek için ruhunuza nazikçe dokunuyor. Sardunya, sümbül ve iğde kokularını vetiverin odunsu aroması takip ediyor. Hem huzurlu hem de otoriter bir koku olan Summer esansı, saflığın ve temizliğin kokusunu şişeliyor. Summer kokusu hem yağ hem de parfüm olarak şişeleniyor. Kullanıcılar diledikleri formda kokuyu satın alabiliyor.

Tiyrus Summer kokusu, zarafeti ile dikkat çekiyor. Siz de Summer kokusunu satın alarak, iyi kalbiyle, güzelliği ile hafızalarınızda iz bırakan kadınlara anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Doğal yağların karışımı ile oluşturulan esans günde bir kez boyunda, şah damarının üzerine sürülerek kullanılıyor. 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunan yağ, parfüm gibi tüm gün esintisini üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Cilde hiçbir zararı olmayan karışım, doğal içeriği ile doğadan gelen şifayı teninize sunuyor. Çiçeklerin doğal yağlarının etkileri gün boyu hissedilebilirken, tek bir damla ile gelen kalıcı koku tüm gün boyunca teninize adeta hapsoluyor. 6 cc’lik bir şişe kullanıcılara günlük kullanımda bile, ortalama 3-4 ay boyunca yetiyor.

 
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.