Secret Love

Secret Love

160.00 TL 160.00 TL
Ürün Kodu:4670

Secret Love 60 ml.

Adet

Secret Love

   Sevgini bir suç gibi sakladığın, içinde açtığın yarayı aşkla doldurduğun gizli kalp ağrılarının kokusu Secret Love, yasaklara karşı direnenlerin tercümanı oluyor. Telaşlı şehir hayatına renk katmak için tasarlanan, koşuşturmalı günlere tutku dolu bir nefes üfleyen gizli aşk parfümü, özgür hissetmek isteyenlerin seçimi oluyor. Aşkta kural tanımayan aşıklara cesaret verecek olan aşk parfümü, dudaklarınızdaki arzuyu dile getiriyor. Sınır tanımayan, aşkta sınır olmadığını bilenler için özel olarak kompozisyonu hazırlanan koku, egzotik nüansları ve gizemli aroması ile baş döndürüyor.

Parfüm irisin ışıltılı kokusu ile açılışını yapıyor. Süsen çiçeğinin pudramsı kokusu teninize misafir olurken egzotik meyvelerin coşkulu esintisine yerini bırakıyor. Vetiverin otoriter odunsu kokusu parfümün orta notalarında heyecan veren bir etki yaratırken sarmaşıkların tutku dolu yeşil notaları ile kompozisyon tamamlanıyor. Tütsünün oryantal esansı kahvenin baskın kokusu ile birleşirken kişnişin baharatlı notası ve lilyumun çiçekli dansı parfüme renk katıyor.

   Gizli aşkın, söylenemeyenin, itiraf edilemeyenin ve saklı yaşananın içinizi titreten tutkusundan ilhamla tasarlanan Tiyrus Secret Love kokusu, size kalp çarpıntıları armağan ediyor. Mutsuzluğu bile göze aldığınız, iyi dileklerle temennilendirdiğiniz aşka gözü kara bir adım cesareti veren gizli aşk esansı, cinsel çekiciliği de artırıyor.

   Siz de Tiyrus imzalı Secret Love kadın parfümü ile aşktaki tüm engellere karşı tutkuyla direnebilirsiniz. Özgüveninizi, cesaretinizi ve şehvetinizi artıracak koku ile aşkı tüm bedeninizde hissedebilirsiniz. Secret Love parfümünü vücudunuzun ısı noktalarına sürerek kokunun yayılımını artırabilirsiniz. Bilekler, diz arkası, göğüs arası, boyun ve kulak arkası gibi vücudun ısı veren ve kısmen daha yağlı olan alanları kokuyu tutarak daha uzun süre duyulmasını sağlıyor. Teninde saatlerce aşkı hissetmek isteyenlerin tercihi olan gizli aşkı siz de hemen alabilir, sırrınızı koku ile paylaşabilirsiniz.Gramajı 60 cc dır.

Üst nota: Zencefil, pembe biber, siyah menekşe,
Orta nota: Orkide, Müge , Sardunya
Alt nota: Tütsü, Fas Sediri, Dark amber, Black Safran

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.