Sandal

Sandal

65.00 TL 65.00 TL
Ürün Kodu:4516

Sandal

Adet

Sandal

Kadim kültürlerin emaneti sandal ağacı kokusu manevi değeri, kalbinizi ısıtacak enerjisi ve huzur kokan esintisi ile sakinleşmek isteyenlerin tercihi oluyor. Derin bir nefesin rahatlığını vadeden koku, özellikle yoga ve meditasyonla ilgilenenlere hediye ediliyor. Tene sürülerek huzuru davet eden tasarım parfüm, gün boyu aldığı her nefeste gönül ferahlığı bulmak isteyenlere deva oluyor.

En klasik odunsu kokular arasında anılan sandal ağacı, yumuşak dokusu, zengin harmanı ve kalıcı kokusu ile beğeni topluyor. Tatlıya teşne bir odunsuluk veren sandal kokusu, Hindistan ın egzotik topraklarının gizemini ruhunda taşıyor. Tarihi 4000 yıl öncesine uzanan, Hindistan dan Mısır a ve hatta Roma İmparatorluğuna kadar farklı medeniyetlerin keşfine mazhar olan sandal ağacı, tapınak mimarilerinde de kullanılırdı. Huzur verdiği inancı ile dini ritüellerde de sıklıkla yer alan sandal, Hindistan da ölümsüzlüğün simgesi olarak anılırdı. Tarih öncesi dönemlerde dahi spritüal inançların odağında olan bitki, kokusu ile günümüzde de huzur arayanların ilk tercihi oluyor. Yalnız ten parfümlerinde değil oda parfümü, mum ve tütsülerde de sıklıkla kullanılan koku, şifa inancıyla ilaçlarda da yer alıyordu.

Balzamik, tatlı ve odunsu bir nota olarak aromatik tanımlaması yapılan sandal ağacı kokusu etkisi ile rahatlatıyor, stres gerginliğini azaltıyor ve konforlu bir uykuya dalınmasına yardımcı oluyor. Afrodizyak etkisi ile baş döndüren sandal kokusu, uyarıcı özelliği ile özellikle erkek parfümlerinde yer alıyor. Baz nota olarak tercih edilen sandal ağacı özü, etkisi ile kalıcılık vadediyor. Düşünce duygularda sadeleşmeyi, öze ulaşmayı, zihin temizliğini kolaylaştıran esans, liderlik duygusunu da tetikliyor. Meditasyon yapanların sıklıkla kullandığı koku, toplantı odalarında, bekleme salonlarında da tercih ediliyor. Üçüncü gözün açılmasına yardımcı olduğuna inanılan esans Hindistan da dini ritüeller öncesi iki kaş arasına sürülüyor. Konsantrasyon ile sizi huzura yaklaştırdığına inanılan koku, üçüncü gözün aktive olmasına destek oluyor. Geçmişe dönük pişmanlıkları olan, eski ile bağını bir türlü koparamayanların yeni sayfa açmak için cesaret bulacağı sandal yağı, hem kadın hem de erkeklerce kullanılabiliyor.

Tiyrus imzalı kokulardan biri olan sandal ağacı yağı, küçük dokunuşlarla hayatınıza huzur etkisi yaratmaya hazırlanıyor.Gramajı 6 cc dır.

Alt Notadır.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.