Şalimar

Şalimar

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4802

Şalimar

Adet

   İngiliz Lordu Edward Lear, “İnsanlar ikiye ayrılır: Tac Mahal’i görenler ve görmeyenler” diyerek ünlü eserin nasıl büyüleyici bir atmosfer sunduğunu anlatıyor. Tac Mahal'i görmeyenler bile bu aşkın aynı büyüleyici atmosferini kokuda bulabiliyor. Doğum sırasında hayata gözlerini yuman Babür kraliçesinin hatırasını taşıyan koku, tarihe adını altın harflerle yazdıran bu aşkın izlerini esintisinde bulunduruyor. Babür imparatorunun yaptırdığı Şalimar bahçelerinden adını alan yağ, içinde binlerce çiçeğin özünü bulunduruyor.

 

   Floral olarak sınıflandırılabilecek koku, baharatlı notalarla kompozisyonunu tamamlıyor. Yoğun etkisi, kalıcılığı ve büyüleyici gizemi ile baş döndürüyor. Şalimar kullanan kadınlar, taşıdıkları aşk kokusu ile girdikleri her ortamda dikkatleri üzerine çekiyor. Şalimar her solukta sizi ihtiraslı, gizemli ve ölümsüz bir aşkın kollarına savuruyor.

 

   6cc'lik roll-on'lu şişesinde sunulan Şalimar yağ, şah damarının üzerine bir damla sürüldüğünde gün boyu etkisini sürdürüyor. Ortalama 8 ile 14 saat arasında kalıcılık vadeden koku, boyundan tüm vücuda yayılarak gün boyu mis gibi kokmanıza yardımcı oluyor. 6 cc'lik küçük şişeler, kullanıcılara 3-4 ay kadar yeterli oluyor. Çantada kolaylıkla taşınabilen yağları, gün içine tazelemeye gerek kalmıyor.

 

   Siz de Şalimar yağ karışımını Tiyrus ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilirsiniz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.