Sakura (Japon Kiraz Çiçeği)

Sakura (Japon Kiraz Çiçeği)

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4761

Sakura (Japon Kiraz Çiçeği)

Adet

Sakura

Güzelliği ile baharda ağaçların giydiği bir gelinliği çağrıştıran sakura, pembemsi çiçekleri ile kiraz ağacının zarafetini sergiliyor. Dünyanın en ünlü çiçeklerinden biri olan sakura çiçekleri, Japon kültüründe önemli bir simgeyi oluşturuyor. Pudralı, tatlı, hafif floral ve meyveli kokusu ile beğeni kazanan sakuralar, insanoğlunun ebedi hayal kırıklığını göz önüne seriyor. Yaşamak için savaşılan dünyada ölümün kaçınılmaz varlığını anımsatan Japon kiraz çiçekleri, ağır ağır açan ve çabuk dökülen karakteri ile baharı müjdeliyor. Her yeni başlangıçları hem de kaçınılmaz sonu gösteren kiraz çiçekleri, ölüm ve yaşamın nasıl iç içe olduğunu anlatıyor.

Hem umut dolu hem de hafif “efkarlı” doğasını kokusuna da yansıtan sakuralar, insanın çelişkili ruh halini açığa çıkarıyor. Yeni doğum simgesi olarak kullanılırken, huzur ve dinginlik getirdiğine inanılan sakura kokusu, hem kadın hem de erkeklerde afrodizyak etkisi ile de biliniyor. Anlık arzuların ve tensel hazların zirvesine ulaşmanıza yardımcı olan sakura parfümü, felsefi çağrışımlarıyla da beğeni kazanıyor. Mükemmel güzelliği, acısız ölümü, yeni başlangıçları ve ani sonları ifade eden sakura çiçeği kokusu hayatın kendisinden aldığı ilhamla koklayanları adeta kendinden geçiriyor. Öylesine temiz, hayat dolu ve hüzünlü bir koku olan sakura, kiraz çiçeklerinin kusursuz güzelliğini yansıtan kokusu ile kendine aşık ediyor.

Gençliğin en güzel çağlarında kullanılması önerilen parfüm, duru bir su gibi akan güzelliğin izini sürüyor. Aceleyle geçen zamanın adeta parmak izini çıkartan koku, size gençliğin sihirli enerjisini bahşediyor. Tiyrus imzalı sakura parfümünü hemen alarak gençlik enerjinizi destekleyebilir, güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.