Roberta Amber

Roberta Amber

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4733

Roberta Amber

Adet

Roberta Amber otoriteyi simgeliyor. Amberin kalıcı kokusu, ferah turunçgillerle birleşerek görkemli bir iz bırakıyor. Sandal ve gül ağacının manevi gücü ile desteklenen eşsiz kokular hoş bir edaya imza atıyor. Roberta Amber, göz alıcı bahçelerden süzülen mis gibi gül kokularıyla size kendinizi huzurun kollarında hissettiriyor.

Yeditepeli şehrin görkemi, ihtişamlı Roberta Amber kokusunda şişeleniyor. Gücün simgesi olan tasarım koku, imkansız görüleni başaranların, hayallerini sınırlandırmayanların tercihi oluyor. Dizgin vurulamayan hayal gücünün, üstün zekanın, dehanın karşılığı olan koku, erkeklerin karizmasına karizma katıyor. Tiyrus imzasını taşıyan Bihter Türkan Ergül tarafından tasarlanan Roberta Amber kokusu, gün boyu süren kalıcı kokusu ile mest ediyor.

Tiyrus’un özel tasarımı olan Roberta Amber kokusu, okyanusları aşan amber ferahlığını tende serin bir sefere çıkarıyor. Erkeğin teninden incecik bir meltem gibi süzülen koku, nefes nefes özgürlük, otorite ve karizma sunuyor. Siz de bu özel kokuyu, yağ ve parfüm formlarında hemen satın alabilirsiniz.  


%30 parfüm özü içererek rakiplerinden ayrılan Extrait de parfüm, kalıcılığı ile sıradan parfümlerden farklılaşıyor. Cilde ve kıyafetlere sıkılarak kullanılan parfümler 50 cc’lik şişede kullanıcılara sunuluyor.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.