Rico

Rico

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4712

Rico

Adet

Rico ile patika bir yolda, bir sahil kasabasının ormanı içinde her an denizi görebilme hevesi ile yürüdüğünüz dakikalardaki his sizlere sunuluyor. Sakin, heyecanlı ve dingin… Rico erkeği, günden geceye günü 24 saat yaşayan, hayatta oynağı roller değişirken kokusuyla kendisinden bir iz bırakan o adam…

Rico bay kokusu, erkeksi ve klasikleri andıran bir koku ararken, modern yaşam tarzından da izler bulmak isteyenleri ikna ediyor. Klasikleşmeye aday olan koku, içindeki maskülen aromalar ile şehir erkeklerinin parfüm arayışına son veriyor. Şehirli, çalışan, şık, seçkin, karizmatik ve genç erkekler için tasarlanan Rico erkek kokusu, içerisindeki yeşil özler, odunsu nüanslar ve floral notalarla size huzurlu bir şarkı besteliyor. Ruhunuza işleyen dingin bir şarkı gibi ilk duyumda güven veren koku, aniden coşku kazanan melodilerin heyecanını vererek merak uyandırıyor. Gizemli imaj çizmek isteyen erkeklerin kokusu olan Rico bay erkek parfümü ve yağı, sizi sihir dünyasına götürüyor. Kokuyu alan erkeklerin kadınların iltifatlarına hazır olması öneriliyor.

Dinginlik huzur ve enerjiyi bir arada hissettiren çağdaş bir koku olan Rico erkek kokusu, erkek parfümlerinin vazgeçilmezi vetiver ile kimliğini oluşturuyor. Odunsu vetiverin hemen hissedilen hafif esintisi erkekliği temsil ederken tonka fasulyesi ağır ağır zihninize işleyen şekerli etkisi ile esansın aurasını tamamlıyor. Sardunya, gül ağacı ve taze otlar kokunun floral ve yeşil etkisini artırırken ağır ve efendi erkek imajını heyecan veren bir silüete dönüştürüyor. Mangonun sulu ve eğlenceli aroması kokunun şehvetli etkisini yoğunlaştırırken misk ve sedir ile Rico’nun kalıcılığı garantileniyor. Günün her saati için uygun olan Rico kokusu, iş yerinde saygın bir karakter, sevgilisini aşk ile saran şefkatli bir kucak, anlayışlı ve sahiplenici bir erkek olduğunu kokusuyla da belli etmek isteyenlere beklentilerinin tam karşılığını veriyor.

Tiyrus imzalı olan Rico kokusu hemen online olarak satın alınabiliyor. Kalıcı etkisi ile dikkat çeken koku, gün boyu sizlere eşlik etmeye hazırlanıyor.

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

 
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.