Queen

Queen

170.00 TL 170.00 TL
Ürün Kodu:4723

Queen 60 ml.

Adet

Queen kokusu ilhamını sultanlardan, kraliçelerden alıyor. Kralların gözbebeği, zevcesi kadınların, medeniyetlerin gelmiş geçmiş en büyük aşklarının izlerini kulağınıza fısıldıyor. Queen kokusu ile teninize tutkuyu bahşediyor. Yüzyıllardan bu yana zekası, iktidar hırsı, tüm bunlara rağmen anne şefkati dolu yüreği, öz güveni ve ihtişamı ile anılan kraliçelerin zevklerinden ve esans alışkanlıklarından esinlenerek hazırlanan parfüm, sizlere kraliçelerin esintisini duyma hatta onun sevdiği esansları kullanma şansı veriyor. “Bastığım yerde kokum kalsın” diyen, kokunun iz bırakan etkisine inanan kraliçeler, sizlere de ihtişamının izlerini taşıyan özel bir esinti armağan ediyor.

Kimyasal içermeyen, cam şişede sunulan kokular, organik içerikleriyle doğal esansın mis kokusunu bedeninize nakşediyor. Queen kokusu oud içeriği ile gücü simgelerken, yaseminin güven veren ve kışkırtıcı nüanslarıyla tutkuyu teninize hapsediyor. Gülün otoriteyi simgeleyen esintisini miskin mistik ve amberin yoğun aromalarıyla tamamlayan kokuda karabiber, frezya, paçuli, neroli de yer alıyor. Floral ve odunsu temasıyla baş döndüren koku çarpıcı etkisi ile fark yaratıyor. Queen’in hem yağ hem de parfüm ürünleri bulunuyor. Hem gece hem de gündüz kullanıma uygun olan kokuyu direkt teninize sürerek size vadettiği keyif dolu serüveni saatlerce yaşayabilir, özgün kokunuzla fark yaratabilirsiniz.

Queen kadın kokusu ile güçlü karakterinizi dışa vurabilir, özgüveninizle baş döndürebilirsiniz. Şah damarının üzerine sürülerek kullanılan yağ 14 saate kadar kalıcılık sunar. Gramajı:60 ccdir.

Üst Nota:Karabiber,Neroli,Nar,Şeftali
Orta Nota:Frezya,Lotus,Siyah Menekşe
Alt Nota:Paçuli,Amber,Vanilya,Misk
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.