Pembe Biber

Pembe Biber

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4829

Pembe Biber

Adet

   Cumartesi günü gibi neşeli, eğlenceli ve coşkulu bir parfüm olan pembe biber yalnızlığın uyuşukluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Yalnızlığın acısında kaybolanlara arkadaş sesi gibi gelecek pembe biber kokusu, tek başınalığınızı paylaşmaya hazırlanıyor. Koku çıldırasıya sarılmalar, şefkatli dokunuşlar ve sevgi dolu bakışlar hayal edenlere, bir dost elinin tesellisini sunuyor. Kaybolmasından korktuğunuz duygularınızı yeniden yaşayabileceğinizi hatırlatan pembe biber, cömert kokusu ile ağrıyan kalplerin sızısını dindiriyor.
 

   İstasyonda beklenen ve gelmeyen bir yolcunun hasretinin yerini doldurmanız için sizlere yardımcı olacak hafif koku, aşk acısının merhemi olmaya geliyor. Kırık hayallerinizin, bir sevda daha eksilen hayatlarınızın yara bandı olacak özel tasarım koku, düzensiz uykularınızın normale dönmesine yardım ediyor. İçinizi üşüten yalnızlığınızın üstünü bir hırka gibi saracak olan koku, sizi yeni aşklarla dolu yarınlara hazırlıyor.


   Zihninizi yatıştıran şifalı özelliği ile tercih edilen pembe biber esansı, alıştığınız yalnızlığınızın örtüsünü üzerinizden çekip alıyor. Ruhunuzun tozunu kaldıran koku, her yaştan kullanıcının günlük kullanımına uygun görülüyor. 


   Tene direkt sıkılarak kullanılan pembe biber parfümü; beyaz, pembe, karabiber notaları ile tasarlanıyor. Parfüm içerisinde vetiver ve neroli de bulunuyor. Extrait de parfum formundaki ürün, içerisindeki yüksek parfüm özü oranı ile kalıcı etki sağlıyor. 

Üst Nota:Karabiber,Beyaz Biber,Gardenya
Orta Nota:Pembe Biber,Sümbül,Hanımeli
Alt Nota:Zencefil,Okyanus Notası,Siyah İris

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.