Pembe Biber

Pembe Biber

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4535

Pembe Biber

Adet

Pembe Biber

Cumartesi günü gibi neşeli, eğlenceli ve coşkulu bir koku olan pembe biber yalnızlığın uyuşukluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Yalnızlığın acısında kaybolanlara arkadaş sesi gibi gelecek pembe biber kokusu, tek başınalığınızı paylaşmaya hazırlanıyor. Parfüm çıldırasıya sarılmalar, şefkatli dokunuşlar ve sevgi dolu bakışlar hayal edenlere, bir dost elinin tesellisini sunuyor. Kaybolmasından korktuğunuz duygularınızı yeniden yaşayabileceğinizi hatırlatan pembe biber, cömert kokusu ile ağrıyan kalplerin sızısını dindiriyor.

İstasyonda beklenen ve gelmeyen bir yolcunun hasretinin yerini doldurmanız için sizlere yardımcı olacak hafif koku, aşk acısının merhemi olmaya geliyor. Kırık hayallerinizin, bir sevda daha eksilen hayatlarınızın yara bandı olacak özel tasarım parfüm, düzensiz uykularınızın normale dönmesine yardım ediyor. İçinizi üşüten yalnızlığınızın üstünü bir hırka gibi saracak olan koku, sizi yeni aşklarla dolu yarınlara hazırlıyor.

Zihninizi yatıştıran şifalı özelliği ile tercih edilen pembe biber esansı, alıştığınız yalnızlığınızın örtüsünü üzerinizden çekip alıyor. Ruhunuzun tozunu kaldıran koku, her yaştan kullanıcının günlük kullanımına uygun görülüyor. Yalnızlığın kader olmadığını anımsatacak, heyecan dolu kokusuyla mest eden pembe biberli parfüm, yarınlara dalıp gideceğiniz hayalleri besliyor. Tiyrus imzalı biber kokusu, rahatlatıcı etki vadediyor. Tende uzun süren koku bırakan esans, organik özlerden oluşan kokusunu cüretkarca sunuyor.

Cildinize direkt olarak sürebileceğiniz pembe biber yağı, yollarına gül sereceğiniz yeni aşkların müjdesini taşıyor. Yeni başlangıçlar için bir yardımcıya ve en önemlisi heyecan dolu bir bahaneye ihtiyaç duyanların seçimi olan pembe biber aroması, meyveli kokusu ile tüm yorgunluğunuzu alıyor. Sizi satır satır bilenlerin bile şaşıracağı bir coşku aşılayan parfüm, hayatta kendini görünmez hissedenlerin “ben de varım” deme cesaretini artırıyor. Kokunun şifalandırıcı etkisi her tende farklı derecede etki gösterebilirken, hoş esinti gün boyu kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.