Paçuli

Paçuli

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4518

Paçuli

Adet

Paçuli

Buhurdandan sızan mistik bir esinti gibi… Tütsünün nefesinden süzülen ince bir soluk. Paçuli, gizemli havasıyla auranızı etkisi altına almaya geliyor. Baskın kokusu ve dominant etkisi ile dikkat çeken, egzotik bir dünyaya ait olan paçuli tütsü ve parfüm yapımında sıklıkla kullanılıyor. Doğanın eşsiz bir armağanı paçuli, farklı koku kompozisyonlarında kullanıcılarla buluşurken tek olarak da kalıcı etki vadediyor. Baz nota olarak bilinen ve tende yarattığı uzun süreli duyum ile fark yaratan bitki, maskülen karakteri ile adeta otoritenin ve gücün simgesi oluyor. Kadim kültürlerden günümüze uzanan doğal bir nefesi işaret eden paçuli kokusu, şifalı etkisi ile güzel kokmanın yanı sıra iyi hissetmeye de yardımcı oluyor.

Paçuli yağının faydaları adeta saymakla bitmiyor. Endişeyi yatıştıran, kaygıyı azaltan, zihne berraklık kazandıran paçuli, bürokratların parfümü olarak biliniyor. Çözüm odaklı olması gereken bürokratların, elçilerin ve iş insanlarının en iyi asistanı olan koku, günümüzde beyaz yakalı çalışanlarca tercih ediliyor. Önemli toplantılar, inisiyatif alınması gereken kritik anlar ve kriz dönemlerinde pek çok sektörden profesyonelin destek aldığı koku, çalışanlar üzerinde sadakat duygusu yaratırken yaratıcılığı da artırarak kişinin tüm gücünü kanalize etmesine yardımcı oluyor. Özellikle medya ve iletişim gibi kreatif işlerde çalışanların rağbet gösterdiği paçuli kokusu pek çok ismin gizli ilham kaynağı oluyor. Tedavi değil, destek amaçlı kullanılması önerilen kokular, kullanıcılarına parfümün yanı sıra ruh halinden anlayan iyi bir asistan hizmeti de veriyor.

Paçuli Nasıl Kokar?

“Paçuli Nedir?” diye merak edenler yeşil yapraklı bir bitki yanıtını alıyor. Güneydoğu Asya dan gelen paçuli bitkisi, içindeki yağ ile ilgi odağı oluyor. Hindistan ın mistik atmosferinin ürünü olan paçuli çiçeği, tatlı ve keskin aromasıyla pek çok parfümün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yıllarca kumaş kokulandırmada kullanılan ve kumaşlara koruma etkisi de sunan paçuli esansı, günümüzde hem kadın hem de erkeklerin tenlerini mis kokularla parfümlüyor. Paçuli bayan parfüm ve erkek parfüm ürünlerinin en ünlü, en bilinen kompozisyonlarında baş aktörlerden biri oluyor. Yeşil ve odunsu temada sınıflandırılan paçuli bitkisi kalıcı esansıyla dingin ve etkili bir koku isteyenlerin de seçimi oluyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.