Oud Fab

Oud Fab

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4704

Oud Fab

Adet

Oud Fab
Erkek parfümlerinde en çok kullanılan ve bulunduğu kokuya karizmatik bir hava katan Oud özleri tek bir kokuda buluşuyor. Dünyanın dört bir yanından toplanan oud notalarının akort edildiği koku, genç ağaçlardan özenle elde ediliyor. Yumuşak hissi ile burnu yormayan, erkeklerin imajını saf ve temizlikle tamamlayan Oud Fab kokusu, otoritenin simgesi haline geliyor.

Güven veren kokusu ve yağmur sonrası serinliği andıran ferahlatıcı özelliği ile ön plana çıkan Oud, odunsu esintisi ile ilk solukta kendine hayran bırakıyor. Egzotik ve gizemli hissi, liderlik duygusu veren özgüvenli duyumu ile güç veren esans, kullanıcılarının hitap kabiliyetini artırıyor. Konsantrasyonu artıran, içgörüye destek olan, kaygıyı dindirerek başarıya giden yolun haritasını çizen koku, özellikle iş hayatında kullanıcılarına avantaj vadediyor. Sportif ve şık stillerde günlük olarak kullanılabilen ürünün özleri Kamboçya’dan geliyor. Gurmelerin tercihi Oud Fab erkek kokusu, zevkli burunların seçkin zevkine uyum gösteriyor.

Siz de girdiği ortamda seçkin zevklerin odağı olan, güven veren ve liderlik enerjisi yayan Oud Fab kokusunu kendiniz için tercih edebilir, sevdiklerinize hediye alarak karizmalarını güçlendirebilirsiniz. Tiyrus Oud Fab kokusunu hemen sipariş verebilirsiniz.

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

Alt Notadır.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.