Orion

Orion

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4719

Orion

Adet

Yunan efsanelerine konu olan, mitolojide ışığı gökyüzündeki yıldızlara yansıtılarak takım yıldızlarına dönüşen Orion, güçlü erkeklerin kokusuna ismini veriyor. Poseidon'un avcı oğlunun adı olan Orion, gücü simgeleyen notaları ile yıldızların enerjisini yer yüzüne indiren kokuya ilham veriyor. Aşkı sonunu hazırlayan, gökyüzünden bir aşk hikayesini bizlere fısıldayan takım yıldızı, Orion erkeğinin aşkla dolu ruhuna örnek gösteriliyor. 
 
İddialı ve çarpıcı etkisi ile baş döndüren Orion kokusu, vanilya, deri ve sandal özleri ile kalıcılık vadediyor. Sardunyanın hafif çiçekleri erkeklerin teninde can bulurken, adaçayının huzur veren etkisi kokuyu duyanlarda güven izlenimi yaratıyor. Mür, siyah misk ve siyah safran ile kompozisyon renklenirken vetiverin otoritesi ve mavi irisin karizmatik duyumu ile koku tamamlanıyor. Her nefeste iz bırakan Orion kokusu, erkeklere akılda kalıcı bir izlenim sağlıyor. 
 
Otoriter etkisi ile iş hayatında, çarpıcı izlenimi ile özel görüşmelerde tercih edilebilen koku, günlük olarak kullanılabiliyor. Hem akılda hem de kalpte hatırlatıcı bir imza bırakmak isteyenlerin seçimi olan Tiyrus Orion kokusu, hem esansiyel yağ hem de parfüm formlarında bulunabiliyor. 

Siz de Tiyrus'un özel tasarımı olan Orion parfüm ve yağ ürünlerini hemen sipariş vererek, genç imajınızı stil sahibi bir koku ile vurgulayabilirsiniz. Hem klasik hem de spor kıyafetlerle tercih edebileceğiniz koku sayesinde kalabalıklar içinde bile bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. 

Orion yağ karışımı, içerisindeki özlerle günlük kokulanma için kullanılabiliyor. Boyundaki şah damarının üzerine tek bir damla sürülen yağ, 14 saate kadar hoş koku veriyor. 

 
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.