Opus 5

Opus 5

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4692

Opus 5

Adet

Latince eser ve emek anlamına gelen klasik müzik çalışmalarında sıklıkla kullanılan “opus”, adeta bir sanat eseri olan kokuyu adlandırıyor. Yalnız bir koku olmayan, art arda uyumla dizilen farklı notalarla muazzam bir besteyi teninizde usul usul seslendiren Opus 5 koku, gerçekle hayal arasında karanlık bir köprü oluşturuyor. Güçlü karakteri ile unutulmaz anıların imzası olan özel tasarım koku, içinde yeteneklerini büyüten yaratıcı ruhların seçimi oluyor. Güçlü, kendinden emin, yaratıcı ve zeki erkekler için uygun olan Opus 5 koku, gecenin karanlığını, gün ışığının gücünü formülünde bulunduruyor. Hem gece hem de gündüz kullanılabilen tasarım kokular, çevresindekiler üzerinde çarpıcı bir iz bırakmak isteyenleri karizmatik dokunuşlarla betimliyor. Parmak izi kadar özgün, karşı koyulamayacak kadar çekici…

Unutulmazlığı şişeleyen koku, narenciyenin coşkulu nüanslarıyla kullanıcılarını karşılarken kakulenin cesur notalarıyla heyecanla başlayan bir sonatın dingin bölümlerine geçiş yapıyor. Bergamotun gücü, kimyonun baharatlı aroması, vetiver ve sedirin odunsu tonları, lavantanın sürprizli seremonisiyle adeta romantik bir serenadın ruhunu taşıyor.  Çekiçi olduğu kadar romantik de olan erkekleri betimleyen koku, imkansızı ulaşılabilir kılıyor. Ne istediğini bilen, isteklerini tutkuyla elde eden erkeklerin tercihi Opus erkek kokusu ile hayalleri gerçekleştirecek kararlılık ruhunuza işliyor.

Tasarım koku isteyenlerin kendileri için alabileceği gibi özel günlerde sevdiklerine de armağan edebileceği parfüm ve yağ, özel fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor. Siz de avantajları değerlendirebilir, internet üzerinden birkaç adımda kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Opus 5 parfüm ve yağ kokuyu sanatla buluşturuyor. Sizlere parmak izi kadar özgün bir koku sunan Opus 5’i Tiyrus’ta bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.