Okyanus Yosunu

Okyanus Yosunu

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4760

Okyanus Yosunu

Adet

Okyanus yosunu

Okyanus gibi derin ruhların parfümü okyanus yosunu, ferahlığı ile okyanusların serin rüzgarlarını hayatınıza getiriyor. Sert kasırgaların ana yurdu olan okyanusların enginlerinde can bulan yosunlar, tazelikleri ile doğanın gizli hazinelerini oluşturuyor. Duyduğunuz hiçbir kokuya benzemeyen, özel marine etkisi ile sizi kokusuna adeta hapsedecek olan okyanus yosunu parfümü, derinlerde yüzenlerin kokusu… Yolu dik yokuşlardan geçen, zaferlerini emekle elde seven, çok olduğu kadar zor da sevenlerin ilhamıyla hazırlanan yosunlu parfüm, sizi enginlerde yeni keşiflere davet ediyor. Bir mercan kayalığının düşünü kuran, sakladığı acılarına ganimetine sıkı sıkıya tutunan bir istiridye gibi değer verenlere ilaç olacak ferah parfüm, unisex özelliği ile hem kadın hem de erkeklere deva sunuyor.

Kendine acıma eğilimi olan kişilerin duygularını yatıştırmak için tercih edilen okyanus kokulu parfüm, bedeninizdeki uyuşukluğu çekip alıyor. Genel geçerliliği sağlanan ancak etki derecesi kişiden kişiye değişen şifa etkisi arasında sabah kalkmayı kolaylaştırma ve canlandırma da yer alıyor. Teninizi şımartmaya hazırlanan okyanus yosunu esansı, doyumsuz kimseleri yetinmeye alıştırıyor.

Özellikle deniz tutkunlarının mavi hayallerine eşlik edebilecek olan koku, size mutluluğun resminde başrolde yer ayırıyor. Ilık bir meltemin huzurlu ferahlığını yosun kokusunun temizliği ile birleştiren özel tasarım parfüm, Tiyrus imzası ile sizi binlerce kilometre uzağa götürüyor. Kainatın en gizemli kokularından olan marine esans, özellikle su burcu kişilere alınabilecek en güzel hediyelerden birini oluşturuyor. Yengeç, akrep ve balık burcu kişilerin beğenisini kazanan okyanus yosunu esansı hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor. Yoğun parfüm esansı ile uzun süre kalıcılık vadeden okyanus kokusu, suyun huzurunu vadediyor.

Siz de Tiyrus okyanus bayan parfüm ile ruhunuzun derinliklerindeki acıyı hafifletebilir, ferahlığa kavuşabilirsiniz.

Okyanus Yosunu Parfümü

50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Okyanus Yosunu , kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Okyanus Yosunu parfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.