Okyanus Yosunu

Okyanus Yosunu

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4545

Okyanus Yosunu

Adet

Okyanus yosunu

Okyanus gibi derin ruhların parfümü okyanus yosunu, ferahlığı ile okyanusların serin rüzgarlarını hayatınıza getiriyor. Sert kasırgaların ana yurdu olan okyanusların enginlerinde can bulan yosunlar, tazelikleri ile doğanın gizli hazinelerini oluşturuyor. Duyduğunuz hiçbir kokuya benzemeyen, özel marine etkisi ile sizi kokusuna adeta hapsedecek olan okyanus yosunu parfümü, derinlerde yüzenlerin kokusu… Yolu dik yokuşlardan geçen, zaferlerini emekle elde seven, çok olduğu kadar zor da sevenlerin ilhamıyla hazırlanan yosunlu parfüm, sizi enginlerde yeni keşiflere davet ediyor. Bir mercan kayalığının düşünü kuran, sakladığı acılarına ganimetine sıkı sıkıya tutunan bir istiridye gibi değer verenlere ilaç olacak ferah parfüm, unisex özelliği ile hem kadın hem de erkeklere deva sunuyor.

Kendine acıma eğilimi olan kişilerin duygularını yatıştırmak için tercih edilen okyanus kokulu parfüm, bedeninizdeki uyuşukluğu çekip alıyor. Genel geçerliliği sağlanan ancak etki derecesi kişiden kişiye değişen şifa etkisi arasında sabah kalkmayı kolaylaştırma ve canlandırma da yer alıyor. Teninizi şımartmaya hazırlanan okyanus yosunu esansı, doyumsuz kimseleri yetinmeye alıştırıyor.

Özellikle deniz tutkunlarının mavi hayallerine eşlik edebilecek olan koku, size mutluluğun resminde başrolde yer ayırıyor. Ilık bir meltemin huzurlu ferahlığını yosun kokusunun temizliği ile birleştiren özel tasarım parfüm, Tiyrus imzası ile sizi binlerce kilometre uzağa götürüyor. Kainatın en gizemli kokularından olan marine esans, özellikle su burcu kişilere alınabilecek en güzel hediyelerden birini oluşturuyor. Yengeç, akrep ve balık burcu kişilerin beğenisini kazanan okyanus yosunu esansı hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor. Yoğun parfüm esansı ile uzun süre kalıcılık vadeden okyanus kokusu, suyun huzurunu vadediyor.

Siz de Tiyrus okyanus bayan parfüm ile ruhunuzun derinliklerindeki acıyı hafifletebilir, ferahlığa kavuşabilirsiniz.

Okyanus Yosunu Yağı

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

 

Çok hafif ve ferah bir koku...kesinlikle tavsiye ederim...etrafimdaki arkadaslarin bile olumlu tepkisini aldim...TIYRUS iyi ki sizin kokunuzu kullanıyorum...
Ramazan Atakan @ 21 Eylül 2018
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.