Noria

Noria

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4710

Noria

Adet

Noria

Onun kokusu sıcak bir yaz gününü ferahlatan ılık bir rüzgar gibi… Noria kokusu, sizleri hayatın rutin döngüsü içinde yeni keşiflere davet ediyor. Sürekli tekrarlanan, alışıldık ve monoton yaşantılara tatlı bir mola katmaya hazırlana Noria unisex koku, bereket ve yenilikleri çağırıyor. İçerisindeki afrodizyak etkili özler ve kışkırtıcı nüanslarla aşka kapı aralayan Noria esansı, insan doğasındaki gizli hazları hayatınıza davet ediyor.  
 

Bal badem ile açılan hafif tatlı koku, karamel ve yanık vanilyanın şehvetli esintisi ile buluşuyor. Hindistan cevizi ve kimyon ile yumuşayan ve baharatlanan Noria, kakaonun taze aroması ile tende yakıcı yaz sıcağını hissettiriyor. Mine çiçeğinin yaramaz coşkusu ve paçulinin odunsu özleri kokuya karakter verirken, kompozisyonda yer alan her bir öz tüm cömertliği ile tende rahatlıkla hissedilebiliyor. Saatler süren mesailer, yorucu iş rutini, hayat koşuşturmacası ve şehir kaosunda yaşamınıza küçük mutluluklar katmak için tasarlanan koku, parfüm ve yağ formlarında alternatif ediniyor. Noria parfüm ve yağları hem kadın hem de erkekler kullanabiliyor.
 

Cinsiyetsiz bir koku olan Noria, üst notalarındaki heyecan ve alt notalarındaki tenle uyumlu özlerle iz bırakıyor. Çevresini etki altına alan, çekici ve karizmatik adımlara bu koku eşlik ediyor. Güven veren ama adımları tahmin edilemeyen, cesur ve temkinli, yenilikçi ve geleneklerine de bağlı karakteri Noria kullanan kadın ve erkekleri ayrıcalıklı kılıyor.

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.