Nar

Nar

60.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4659

Nar

Adet

NAR Kolonyası

Bereketiyle birken bin olan, çoğalmanın, birliğin ve beraberliğin simgesi nar tüm kısmetini kokusuna taşıyor. Kadim medeniyetlerin simgesi olan, bolluk ve bereket için adanan adakların sembolü haline gelen nar, yoğun enerjisiyle ruhunuza canlılık katmaya hazırlanıyor. Osmanlı kültüründe de önemli yere sahip olan meyve, evlenmek isteyen erkeklerin kadınlara ilanı aşkını tercüme ediyordu. Erkekler sevdikleri kadınlara nar götürerek bir olma temennilerini müjdeliyordu. Öyle ki y rin elinde nar olma isteği şarkılara bile konu edilmişti. Kültürümüzün bereket simgesi, evlerimizin kısmeti nar, pozitif enerjisi ve şımarık kokusu ile kolonyada hayat buluyor. Aşkı dile getiren, çoğaltan, bolluk vadeden nar, kokusu ile ruhunuzdaki coşkun enerjiyi dışa vuruyor.

Nar kolonyası nasıl kokuyor?

Nar çiçeğinin heyecan verici aroması hafif rüzgarıyla kolonyada hissediliyor. Meyveli ve serin bir koku sunan narlı kolonya, ferahlatıcı ve tazeleyici etkisi ile günlük olarak kullanılabiliyor. Klasik kolonyalardansa farklı bir kolonya kokusu ile misafirlerini karşılamak, bereket enerjisini evine yaymak isteyenlerin tercihi olan nar kolonyası, geleneksel ilanı aşk misyonuyla kız isteme ve nişan gibi törenlerin manidar hediyesi oluyor.

Tiyrus nar kolonyası

Tiyrus nar kolonyası %8 öz yoğunluğu ile sıradan kolonyalardan çok daha net nar kokusu içeriyor. Klasik kolonyalarda öz oranı yalnızca %2 ölçülüyor. %80 alkol içeren EDC formundaki kokular, Osmanlı nın son, Cumhuriyet in ilk dönemlerindeki formüllerden birebir hazırlanıyor. Nostaljik kolonyaların kokusunu taşıyan kompozisyonlar, geleneksel formlarına ithafen nostaljik özel tasarım şişelerde kullanıcılarına sunuluyor. Vitrinleri süsleyecek şık şişeler özellikle bayram ikramlarının gözdesi olurken, nar kolonyaları losyon gibi tıraş sonrasında da kullanılabiliyor.

Siz de nar kolonyasını evlerinize alarak ferahlamak istediğiniz her an narın cömert aromasını duyabilirsiniz. Tiyrus nar kokusunu hemen sipariş edin, kolonyanın heyecan veren aroması ile ruhunuzu şımartın.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.