Musk Blanc

Musk Blanc

60.00 TL 60.00 TL
Ürün Kodu:4801

Musk Blanc 6 ml.

Adet

Miskin yüzyıllardır övgülerle anılan temiz, ferah kokusu Musc Blanc ile sizlerle... Pudralı aroması ile temizliği teninizde hissettirecek bu özel yağ karışımı, içinde birçok farklı misk bulunduruyor. Ferah bir nefes, içten bir günaydın gibi... Bembeyaz kumların, pamuk bulutların huzurunu taşıyan misk kokusu dört mevsim kullanılabiliyor. Musc Blanc düşlere ait bir dünyanın kokusu... Zarif, kırılgan ve tutkulu. Romantizmin saflığı, tutkunun heyecanı bir arada. Musc Blanc kadını asaletini öz güvenine borçlu. Kokusunda huzur, tutku, romantizm ve sihir var.

Miskin kadınlarda arzu uyandırdığı da biliniyor. Hem çekiciliğinizi artıracak hem de arzularınızı gün yüzüne çıkaracak Musc Blanc yağ, yalnızca bir damla kullanılarak size taze başlangıçlar sunuyor. Şah damarının üzerine bir damla sürülen yağ, gün boyu kokusunu üzerinizde bırakıyor. Doğadan aldığı güçle, 8 ile 14 saat arası kalıcılık vadediyor.

Uyanmak istemeyeceğiniz düşler müjdeleyen, saflığın, temizliği kokusuyla sihrini gün yüzüne çıkarak Musc Blanc'i hemen denemelisiniz. 6 cc'lik şişelerde sunulan bu özel yağ, roll-on'lu başlığı sayesinde rahatlıkla sürülüyor. Günlük kullanımda dahi bir şişe, ortalama 3-4 ay kullanıcılara yetiyor. Cebinizde taşıyabileceğiniz şişeleri, oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

Üst Nota:Floral Çiçekler
Orta Nota:Pudra,Sakız
​Alt Nota:Beyaz Misk,Misk
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.