Musk Blanc

Musk Blanc

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4788

Musk Blanc

Adet

Musc Blanc, insanlık tarihinde cazibenin kokusu olarak nitelenen miskin her halini içinde bulunduruyor. İslamiyette kokuların en güzeli olarak anılan misk kokusu, Musc Blanc'te şişeleniyor. O her nefeste kadınlara huzurlu, temiz, ferah ve çekici bir koku sunuyor. Pudralı teması, temiz ve ferah kokusu miski hem gündüz hem de gece tercih etmenize imkan tanıyor. Saf, duru, temiz koku sevenlere hitap eden ürün, yüksek kalıcılık vadediyor.

Sizi bembeyaz bulutların taşıdığı düşlere davet eden Musc Blanc bayan parfümü, miskin kışkırtıcı etkisiyle erkeklerin de beğenisini topluyor. Onunla mutsuz olmak imkansız... Musc Blanc parfüm, adeta ruhunuzdaki tozu kaldırmayı hedefliyor. Misk kokusu, ruhunuzun en ince yerine dokunuyor. Sizi umut etmeye, hayallere, heveslere götürüyor. Saf kokusuyla romantizmi, cazibe sunan temasıyla tutkuları uyandırıyor. Musc Blanc, yaşamınızdaki en mutlu anların kokusu olmaya hazırlanıyor. Miskin karşı konulamaz çağrısına, ruhunuz zarif bir arzuyla karşılık veriyor.

Tiyrus Musc Blanc, 60 cc'lik şişede sizlerle buluşuyor. Spreyli şişe sayesinde parfüm tene kolaylıkla uygulanırken, arabada, çantada her an yanınızda taşınabiliyor. Onun büyüsünü hissetmeniz için bir kez koklamanız yetiyor. Extrait de Parfum formundaki ürün, %30 parfüm oranı içererek yüksek kalıcılık sağlıyor. Nabız noktalarına sıkılan koku, gün boyu kullanıcılara eşlik ederek, canlandırıcı etkiyi üzerinde taşımalarını sağlıyor. Bilekler, boyun, diz arkası, dirsek içleri gibi bölgelere sürülerek hızla yayılan parfüm, gün boyu teninizde adeta dans ediyor.
Siz de Tiyrus Musc Blanc'i hemen sipariş verebilir, pudralı temasıyla temizlik vadeden kokunuza kavuşabilirsiniz.

Üst Nota:Floral Çiçekler
Orta Nota:Pudra,Sakız
Alt Nota:Beyaz Misk,Misk
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.