Mum Çiçeği

Mum Çiçeği

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4747

Mum Çiçeği

Adet

Mum Çiçeği

Özellikle gece kullanımı için ideal olan mum çiçeği nefis kokusu ile ruhunuzu okşuyor. Huzur ve rahatlık vadeden mum çiçeği kokusu, Asya’nın uzak topraklarından teninize serin bir dokunuş getiriyor. Onun esintisinde huzur, ferahlık, tazelik ve saflık yer alıyor. Floral kokusu ile ruhunuzun tüm topraklarını adım adım işgal ederken, huzursuz yanlarınızı törpülüyor, ruhunuzu sakin bir deniz gibi dalgasız ve dingin hale getiriyor.Onun sakin limanında geceleyenler, yıldızlı gecelerin ışıltısını üzerinde taşıyor. Derin bir nefes gibi sakinliği içinize dolduran koku, yeni umutlar için sabırlı olmayı öğrenmenize yardımcı oluyor. 
 
Yatıştırıcı etkisi ve çarpıcı kokusu ile mest eden mum çiçeği esansı, hem yağ hem de parfüm olarak Tiyrus ürünleri içinde yer alıyor. Günlük kullanılabilen koku, mum çiçeğinin mistik topraklardan getirdiği büyülü masalları gece kulağınıza fısıldıyor. Onun sunduğu gönül rahatlığı, sancısını duyduğunuz hırslarınızdan, ruh çekişmelerinizden, kendinizle savaşınızdan sıyrılmanıza yardımcı oluyor. Hayatın sırrının huzur olduğunu deneyimlemenize yardımcı olacak mum çiçekleri, tüm tazelikleri ile yaşamınızı güzelleştiriyor. Yapraklardan süzülen mis koku ile göz kapaklarınız derin uykulara uzanıyor. Şimdi ipek bir şal gibi geceye serilen huzur, sizin de omuzlarınızdan hafifçe salınıyor. 

Mum Çiçeği Yağı

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.