Maximum

Maximum

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4768

Maximum

Adet

Maximum

Hayatta güvenli sınırları olanlardan mısınız? Yoksa sınırları aşmanın, doruklarda yaşamanın hazzını keşfedenlerden mi? Maximum içinizdeki maceracı erkeği dışarı çıkarırken klasik tarzından ödün vermiyor. Daha özgür, enerjik, heyecanlı ve dinamik erkekler, şık ve zarif stillerini bir arada görücüye çıkarıyor. Maximum, salon erkeği stilinin altında maceraperest bir ruh gizleyen o erkeklerin sevgilisi oluyor…

Klasiklerden vazgeçmeyen ama asla klasik olmayan erkekler, Maximum kokusu ile asil tavırlarını tamamlıyor. Pelin otunun sakinleştirici etkisi ile açılan kompozisyon, yaseminin afrodizyak özellikli keskin ve hoş kokusu ile kadınların dikkatini çekiyor. Huzurlu ve çekici bir başlangıç güven verirken, Maximum erkeğinin yaramaz ruhu limon, kızılcık ve karpuz aromaları ile merhaba diyor. Frezyanın cömertliği, sümbülün mahcubiyeti ve kaşmirin zengin çeşnisi Maximum parfüm ve yağlarında öne çıkıyor. Maximum her nefeste güven ve heyecan aşılıyor.

Modası geçmeyen klasiklerin, yenilik ve heyecan ile tamamlandığı Maximum kokusu, erkeklere yeni aşkların sinyalini veriyor. Siz de Maximum ile hazları, aşkı ve heyecanı doruklarda yaşayın… Klasik tarzınızı pekiştirirken heyecanlı ruhunuza da yer açın.


Maximum Yağ

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.

 
Çok fresh ve güzel bi koku gerçekten
Delfin Ecevit @ 26 Ocak 2019
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.