Lotus

Lotus

100.00 TL 100.00 TL
Ürün Kodu:4748

Lotus

Adet

Lotus

 
Doğudan yükselen kutsal bir güneş… Lotus çiçeği suda parlayan bir mücevher gibidir. Siz de bu kutsal çiçeğin enerjisiyle insan ruhunun derinliklerine inebilir, ruhani huzurun izini sürebilirsiniz. Narin görünümü, mis kokusu, saflığı ve zarif yaprakları ile doğanın güzelliğinin tam karşılığıdır. Şiirlere, şarkılara konu olan güzelliği onu egzotik masalların da başrolüne almıştır. Asya kültüründe güzelliğin sembolü olan lotuslar, mistik enerjileri ile sizi gerçeğe çağırır. 
 
Meditasyon çalışmalarında, çakra egzersizlerinde konsantrasyon için tercih edilen lotus kokusu, kullanıcılara da huzuru hatırlatır. Her an ruhunu arındıracak saf ve temiz bir kokuyu yanında duymak isteyenler lotus esansı ile ferah bir nefese erişebilir. Aydınlık düşlere uyanacağınız, saadet içinde bir rüyayı gerçek kılacağınız rahatlatıcı ritüeller esnasında tercih edebileceğiniz lotus çiçeği kokusu ürününü günlük kokulanma için de seçebilirsiniz. Doğu kavimlerinin ilmi ile kutsanan, bereketi, saflığı ve tanrısal kudreti hayatınıza getireceğine inanılan lotus kokusunu günün her anında destekçiniz olarak kullanabilirsiniz. 
 
Hint Kültüründe Lotus Çiçeği 
Lotus çiçeği Hint kültüründe kutsal addedilen özelliği diğer çiçeklerden ayrılır. Mor yaprakları ile sizlere tatlı ve hafif tonlarda bir koku sunan çiçek, kadim medeniyetlerden bu yana efsanelere, şiirlere, tarihi eser ve yazıtlara konu olmuştur. Hint mitolojisinde Lord Vishnu’nun yaratılan evreni sembolize eden lotus çiçeği tuttuğu bilinir. Brahma’nın dünyayı yaratırken lotus yapraklarını suda görerek incelediği ve dibindeki toprağı dağıtarak evreni var ettiği efsanelere konu edilir. Birçok Hint tanrısı lotus çiçeği üzerinde otururken sembolize edilir. Kutsallığı, saflığı, güzelliği, hoş kokuyu, doğurganlığı ve bereketi temsil eden Lotus çiçeği, mükemmelliğin de işaretidir. Hoş kokusu ile parfüm endüstrisinin vazgeçilmesi olan bitki, Budist tapınaklarındaki seremonilerde de yakılarak kutsal kokusunu salar. 
 
Lotus Çiçeği Parfümü 
50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Lotus Çiçeği, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Lotus Çiçeği parfümü, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.