Hüma

Hüma

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4758

Hüma

Adet

Kanatlarında zenginlik ve mutluluk taşıyan kutsal hüma kuşu… Gölgesiyle dünyanın saadet anahtarını insanoğluna bahşeden merhamet yuvası… Bereketinden sual olunmayan kainat mücevheri, fani dünyanın beşeri sefasına ulaşmak senin rüzgarınla mümkündür. Kanadının cevher taşıyan esintisiyle yıkanan ruhlar, ne büyük saadet içindedir…

 
Gölgesinin düştüğü fanilere taht kuran devlet kuşu hümanın adını alan Hüma kokusu, cennetten taşınan bereketin ilhamı ile tasarlanıyor. Yaşamınıza kıymet katacak, iyi dileklerle ruhunuza dokunacak Hüma esansı içeriğinde mavi iris, süsen, sardunya, pembe biber, beyaz çay, lilyum, beyaz gül, mine çiçeği, beyaz misk ve beyaz safran bulunduruyor. Onun kokusuyla vecd eden şanslı ruhlara olumlu enerjilerle hayat aşısı müjdeliyor. Yaşam sevincini artıran, ruhu canlandıran kokularla ruhani huzur, bereket, ferahlık ve iç rahatlığı tüm bedeninizi usulca sarıyor.
 
Hüma kuşunun kutsal gölgesinde yeşerecek bir ağaç umuduyla, her ruh şimdi kendi tohumlarını ekiyor. Kokusunda kainatın saadetini taşıyan kuşun adıyla geleceğe dair umutlar, yaşam enerjisi ve mutluluklar tazeleniyor. Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Han’ın validesinin de adı olan Hüma, sizlere otantik ve temiz bir koku vadediyor. Teninizde sükunetle yayılacak bir ferahlık, ruhunuzun gizli odalarına usulca sızacak bir huzur hissi için Hüma kokusu sizleri bekliyor.
 
Hüma Parfümü
 
50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Hüma kadın kokusu, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Hüma parfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.
 
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.