Hayal

Hayal

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4739

Hayal

Adet

Hayatın hayallerin tezahürü olduğunu bilen, hayal kurmaktan vazgeçmeyenlere ilham veren Hayal kokusu, klasiklerin değerini bilenlerin seçimi oluyor. Geleneksel hatlarını modern dokunuşlarla tamamlayan koku, kadınsı temasıyla aşkı çağırıyor. Cazibesini gizlemeyecek kadar çekici, şefkatini esirgemeyecek kadar anaç, zarif ve iz bırakan kadınların seçimi olan özel tasarım koku, hafızalarda unutulmaz olarak mimleniyor.

Tasarım kokular arasında yer alan Tiyrus koku, kışkırtan şakayık çiçeği, manolya, lotus ve karpuz kabuğu ile açılış yapıyor. Ahududu ve böğürtlen gibi kırmızı orman meyvelerinin şehvetini içeren manolyalı koku, kokusunun karşı konulamaz etkisini çiçek zarafetini çerçeveleyen vahşi meyvelerden alıyor. Ahenk içinde dans eden notalar, art arda açılan kokularıyla sizi notalar arasında mest eden bir yolculuğa davet ediyor. Üst notaların kıpır kıpır dinamizmi, orta ve alt notalarda seksi nüanslara yerini bırakıyor.

İçinde birden çok kadın bulunduran, çekingen görünümünün altında sevecen bir anne ve tutkulu bir dişi yetiştirenlerin her halini farklı notalarla temsil eden çiçekli koku, özellikle bahar ayları için vazgeçilmeziniz oluyor. Hem gündüz hem de gece kullanımına uygun olan koku esansı, her yaştan kadın için uygun bulunuyor. Yaşsız kadınların, kendini her daim gençlik enerjisi ile dolu hissedenlerin seçimi olan tasarım koku, sizi hayal alemine davet ediyor. Hayallerinizi süsleyecek aşklar için ilham verecek olan kokuyu koleksiyonunuza ekleyerek organik kokuya sahip olabilirsiniz. Cam şişesiyle zarafet taşıyan ürünü sevdiklerinize armağan ederek onlara görkemli hayaller sunabilirsiniz. Hayal kokusunu hemen sepete atarak birkaç adımda kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Uzun süre kalıcı olan, notalar arasındaki serüveni ile beğeni toplayan kokuların ilk günkü performanslarını korumaları için karanlıkta ve havayla temas etmeden saklanmaları öneriliyor. Kapağı kapalı olarak muhafaza edilmesi gereken kokular doğru şartlar sağlandığında 12 ile 18 ay arasında kullanılabiliyor. Sıcak ve nemli ortamlardansa hayal kokusunu saklamak için kuru ve oda sıcaklığında olan mekanları tercih edebilirsiniz. Hayal kokusu hem yağ hem de parfüm formunda alternatifler bulunduruyor.

Hayallerinize layık kokusuyla mest eden Hayal parfümü ve yağı, Tiyrus imzasıyla güven veriyor. Zarafeti şişeleyen koku, hem gündüze hem de geceye uyumuyla kadınların tercihi oluyor.

Tiyrus parfümler orijinal içerikleri ile kaliteli koku sunuyor. 50 cc’lik şişelerde sunulan parfümler, %30 parfüm özü içererek kalıcılık vadediyor. Ürün, yoğun kokusu ile Extrait de parfüm olarak sınıflandırılıyor.


Üst nota: Şakayık Çiçeği, Manolya, Lotus, Karpuz Kabuğu,
Orta nota: Ahududu, Böğürtlen, Karamel
Alt nota: Yanık Vanilya, Paçuli, Misk

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.