Gül Bahçesi

Gül Bahçesi

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4602

Gül Bahçesi

Adet

Gül Bahçesi

Yemyeşil çimenlerle kaplı bir ovada esrarengiz bir kokunun izinde hızlanan adımların seni vadinin aşağısına doğru yönlendiriyor. Çıplak ayak, adeta büyülenmişçesine ilerleyen ayakların toprağa değerken ılık bir yağmurun hışırtısını bağırıyor ağaçlar. Vadinin dik yamacında seni kocaman bir gül bahçesi karşılıyor, nemli yapraklarıyla, tomurcuklanan ümitleriyle, goncasından yeşeren renkli güzelliği ile uçsuz bucaksız bir gül bahçesi… Kokusunda hayat var, adımladığın bahçede dikenlerinden azade çiçekler selam veriyor sana tek tek. Her birinin kokusu başka, hepsinin esintisi birlikte bir başka güzel. Nefesini adeta sihirle donatan gül kokularını şişelediğini ve uyandığın düşün büyüsünü sana vadettiğini düşün. Yağmurdan sonra gelen toprağın kokusuna karışan gül yapraklarının esintisi gül bahçesi parfümü ile seni karşılıyor.

Sıcacık hissi ile sizi düş bahçelerine götüren gül bahçesi kokusu, bir gelin buketi misali özenle hazırlanıyor. Tazecik güllerin heyecan veren kokusunu teninize getiren parfümde dünyanın dört bir yanından özenle seçilen güller yer alıyor. Beyaz gülün masumiyetini, sarı gülün hüznünü, pembe güllerin heyecanını ve kırmızı gülün aşk dolu nefesini taşıyan koku Taif gülünden aldığı manevi kuvvetle gizem kazanıyor. Bahreyn gülü, Şam gülü, Bulgar gülü, kaya gülü, Medine gülü, bahçe gülü ve yaban gülü gibi nadir bulunan çiçeklerinin özlerini içeren esans özgün formülü ile benzersiz bir kokuya sahip olmanızı garantiliyor.

Size gül bahçesi vadeden gül kokulu parfüm, stresin etkilerini azaltan şifalandırıcı etkisi ile de rağbet görüyor. Rahat bir nefesin kaynağı olan, kokusuyla size rüyalarınızı süsleyen huzuru bahçeden güllü parfüm, özel günlerde hediye olarak da seçilebiliyor. Tiyrus imzalı olan gül kokusu ile teninizi güllerle donatabilirsiniz. Gün boyu süren etkisi ile kalıcılık vadeden parfümü, hem gündüz hem de gece saatlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güllerin masallara konu, yıllardır aşkın, mutluluğun ve romantizmin simgesi olan güzelliğinden taşan kokusunu vücudunuzda duyabilir, sevdiklerinizi hoş rahiyanızla mest edebilirsiniz. Etkileyici ve romantik bir koku olan gül parfümü ile şefkatli kollarınızla sevdiklerinize huzur verebilirsiniz. Gül bahçelerini düşlediğiniz o güzel uykularınızı gerçek haline getirmek için siz de gül bahçesi parfümü ürününü hemen satın alabilirsiniz. Gramajı 6 cc dır.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.