Golden Amber

Golden Amber

120.00 TL 120.00 TL
Ürün Kodu:4721

Golden Amber

Adet

 Amberin huzur dolu, şifa vadeden kokusu, Golden Amber ile şişeleniyor. Hem kadın hem de erkekler için tasarlanan bu özel koku, amber sevenler için muhteşem bir tasarımı işaret ediyor. Hafif tatlı esintisinde okyanusların yıllanmış rüzgarlarını taşıyan, kulağınıza deniz kabuklarının sözcüklerini fısıldayan koku, hoş duyumu kadar manevi gücüyle de kullanıcılarını cezbediyor. 
 
Peygamberimiz Hz. Muhammed'in kullandığı kokulardan biri olan amber, kalpten gelen duaları tamamlıyor. Denizleri andıran hafif kokusu ile iç huzur bahşeden amber, manevi kudretiyle kalbinize hitap ediyor. Her nefeste şükretmeyi, her an Allah'ın aşkıyla yanmayı, duaları ile kalbini ferahlatmayı arzulayanların seçimi olan amberli koku, içerisinde dünyanın dört bir yanından gelen farklı amber özlerini bulunduruyor. Kadim kültürlerden miras özelliği ile bilgeliğin kokusu olarak anılan amber, tüm doğallığı ile kainatın bereketini ve cömertliğini hatırlatıyor. İçerisinde dark amber, gri amber, beyaz amber, misk amber, siyah amber ve paçuli bulunan koku, dünyanın en değerli özlerini tek bir kokuda buluşturuyor. Hem esansiyel yağ karışımı ve parfüm formunda bulunan Golden Amber kokusu, sürene huzur, özgüven ve ferahlık getiriyor. Tende duyulan hoş esinti çevredekilerde de iyi bir intiba bırakmaya yardımcı oluyor.

Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için Golden Amber parfümü ve yağı kullanabilirsiniz. Dini etkinliklerde hediye olarak sunabileceğiniz, huzur istenen zamanlarda destek almak için kullanabileceğiniz kokuları Tiyrus'tan hemen sipariş verebilirsiniz. 


Golden Amber parfümü, yoğun etkisi ile günde bir kez sıkıldığında tüm gün etkisini gösteriyor. Tene veya kıyafetlere sıkılabilen parfüm, extrait de parfüm formunda bulunuyor. %30 parfüm özü içermesi ile sıradan parfümlerden çok daha uzun süre kalıcılık gösteriyor. Özel cam şişesi ile kullanıcılara ulaşan Golden Amber unisex parfüm, çantada rahatlıkla taşınabiliyor. 
 

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.