Gazi Paşa

Gazi Paşa

80.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4770

Gazi Paşa 200 ml.

Adet

Onun eşsiz asaleti, lider ruhu, asker cesareti ve devlet adamı otoritesinden ilhamla hazırlanan Gazi Paşa kokusu, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüzlüğüne ithaf ediliyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün koku zevkinden, losyon alışkanlıklarından faydalanılarak tasarlanan bu özel kolonya, Tiyrus’un gururla ve onurla tasarladığı bu eşsiz kokuyu sizler ile buluşturtuyor.

 

Liderlik, karizma, otorite kazandıran özleri bir arada bulunduran Atatürk kolonyası, Atatürk gençliğinin en güzel armağanı olmaya hazırlanıyor. Geleneklerine bağlı, köklerine sadık, medeniyete uzanan elleri ile geçmişten aldığı güç sayesinde geleceğe uzanan Türk milletine Tiyrus’un özel bir hediyesi olan kolonya, losyonları anımsatan kalıcı ve etkileyici kokusuyla sıradan kolonyalardan ayrılıyor.

 

Koku anıları canlandırır, o anı hissettirir, duyanlara hatıraları yaşatır… Atamızın hatırasını saygıyla onu ve kahramanlığını Tasarladığımız kolonyamızda yansıtmak istedik.

İçeriğindeki fujer tonları ile yeşilin ferahlığını sunan kolonya, portakal çiçeğinin uyandırıcı içeriği ile ruhunuzu derin bir nefes gibi tazeliyor. Sandal ve sedir ağaçlarının odunsu kokuları ile harmanlanan ferah notalar, kokuya karizmatik ve maskülen bir tarz kazandırıyor. Sandal ağacının huzur veren kokusu ile Atatürk’ün çocuklarına şefkatli bir babanın omzunu hatırlatacak kolonya, iğdenin yenileyici tonları ile tamamlanıyor. Yazın müjdecisi iğde kokusu ile geleceğe umutla bakmayı tarifleyen kompozisyon, dünyanın dört bir yanındaki Ata hayranlarına sunuluyor.

 

Siz de Türk milletine Cumhuriyeti armağan eden, şanlı zaferlerin mimarı olan Mustafa Kemal Atatürk’ten esinlenerek hazırlanan bu özel kolonyayı koklamak ve ikram etmek ister misiniz? Sevdiklerinize özel günlerde alabileceğiniz anlamlı ve hatıra yaratacak bir armağan olan kokuyu, gururla kendi evinizde, iş yerinizde de kullanabilirsiniz. Onun hatırasını yad etmeye elbette bir koku yetmez ancak neden vesile olmasın? 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.