Fulya

Fulya

60.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4660

Fulya

Adet

FULYA kolonyası

Ağaçları taçlandıran fulyalar, tüm zarafetiyle kolonya kokusunu efsunluyor. İstanbul’u huzura boyayan fulya çiçekleri en çok Beşiktaş ile özdeşleşiyor. Saray bahçelerini süsleyen ihtişamı, görkemli manzaraların içinden süzülen zarafeti ile narin fulyalar, kokusu ile ferahlık ve zindelik veriyor. 

Fulya kokusu manevi huzur bahşeder 

Ferahlığı ile tanınan fulya çiçekleri, kalp huzuru veren manevi etkisi ile tanınıyor. İyi dilekler ve iyimserliğin sembolü olarak antik çağlardan bu yana kokularda yer alan nergis çiçekleri negatif enerjinin etkisini engelliyor.

Fulya kolonyası 

Doğal fulya özlerinden %8 oranında kullanılarak hazırlanan hafif ve etkili fulya kolonyaları, %80 alkol ile EDC formuna erişiyor. Buram buram çiçek kokan kolonya floral esinti taşıyor. İstanbul kokusu olarak da anılan kolonya, gözlerinizi kapadığınızda sizi İstanbul saraylarının haşmetli bahçelerine götürüyor. Taç yaprakları boynunuza dolanan fulya çiçekleri, kolonyanın şenlendirdiği her nefeste iç ferahlığı vadediyor. 

Osmanlı’dan miras

100 yıllık orijinal kolonya formüllerinden hazırlanan fulya kolonya kokusu, Osmanlı’dan günümüze miras görülüyor. Tiyrus’un gün ışığı ile buluşturduğu nostaljik formüllerin, Anadolu’nun ilk milli kolonyalarının birebir kompozisyonu olduğunun altı çiziliyor. İstanbul’un nostaljik fotoğraflarını kokulandıracak Fulya kolonyasını hemen alarak, Boğaz’ın serin rüzgarını teninizde hissedebilirsiniz. 

Siz de hemen fulya kolonyası siparişi vererek evlerinize İstanbul’u getirebilir, nostaljik kokuyu içinize çekerek özleminizi dindirebilirsiniz. Manevi etkisi ile dini bayramlarda da tercih edilebilecek kokuyu günlük olarak kullanabilir veya tıraş losyonu yerine sürebilirsiniz. Dezenfektan olarak da seçilebilen kolonyayı şık şişe tasarımıyla salonunuzun nostalji dolu bir aksesuarı sayabilir, dekorasyonunuza özel bir parça ekleyebilirsiniz. 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.