Fujer

Fujer

80.00 TL 80.00 TL
Ürün Kodu:4658

Fujer

Stok Sorunuz !!!
Stok Yok

FUJER Kolonyası

Çocukluğunun bayramlarını uzaklara dalarak hatırlayan, burnunda tüten kokuların hayaliyle gülümseyenler, fujer kolonyasının esintisi ile anılarını yad ediyor. Cumhuriyet sevdasının kokusu olan fujer, adını formülünün başrolündeki fujer çiçeğinden alıyor. O, Cumhuriyet dönemine ait klasik kokulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Yorgun ancak umutlu bir halkın, geçmişinin gücüyle geleceğinden emin bir neslin lideri Mustafa Kemal Atatürk ün de sevdiği kokulardan biri olarak bilinen fujer, losyon edasıyla tende hafifçe süzülüyor. Kolonyanın ferahlığını parfümün özenli kompozisyonu ile bir araya getiren koku, otoriter etkisiyle hem erkeklerin hem de kadınların beğenisini kazanıyor.

Fujer kolonyası nasıl kokar?

Fujer kolonyası içerisindeki fujer çiçeğinin aroması ile floral ve hafif bir etki bırakıyor. Kokusundaki asil duruş kolonyayı sıradan örneklerden ayırıyor. Her nefeste sizleri ferahlatıcı bir yolculuğa çıkaracak koku, dünya lideri Atatürk ün tercihi olması nedeniyle günümüzde pek çok kullanıcının seçimi haline geliyor. Seçkin ve karakteristik olan koku, kolonya algınızı değiştirmeye hazırlanıyor.

Fujer kolonyası nasıl kullanılır?

Günlük kullanıma uygun olan kolonya, cam şişesi ve nostaljik şişe tasarımıyla vitrinlerinizde yer almayı hak ediyor. Tıraş sonrasında serinletici olarak kullanılabilen ürün, bayramlarda hoş sohbetleri serinlikle taçlandıracak bir ikram veya çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz canlandırıcı bir aroma olarak tercih edilebiliyor.

Tiyrus kolonyaları özel olarak tasarlanıyor

Sizlere vefayı, eski dostlukları, çocukluğunuzun bayramlarını ve Cumhuriyet in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ü hatırlatacak olan fujer kolonyası, ilk milli kolonyaların özel formüllerinden tasarlanıyor. Tiyrus ile gün ışığına kavuşan asırlık koku formülleri, size gerçek kolonyanın kokusunu sunuyor. İçerisinde %8 öz bulunduran, %80 alkol oranıyla dezenfektan görevi gören EDC kokular, Tiyrus güvencesi ile evlerinize ulaşıyor.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.