Erik Çiçeği

Erik Çiçeği

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4753

Erik Çiçeği

Adet

Erik çiçeği

Zengin aroması ile sizi bahar günlerinin ılık rüzgarına bırakan erik çiçeği kokusu, yaz aşklarının heyecanını taşıyor. Yumuşak esintisi ile davetkar ve cüretkar bir aşığı anımsatan koku, meyveli ve tatlı nüanslarıyla sıcak günlerin vazgeçilmezi oluyor. Teninizde bahar çiçeklerinin müjdesini veren erik çiçeği kokusu, narin çiçeklerin zarafetini kokuya hapsediyor.
 

Tene hafifçe sürülerek kullanılabilen erik çiçeği kokusu, özellikle gençlerin kalbini çalıyor. Mutluluk veren aromasıyla gülüşlerinizi süsleyecek olan parfüm, kendini genç hissedenlerin sevgilisi oluyor. Adım adım aşka yürüyen duyguları harekete geçiren erik çiçekleri, sizi romantik bir baharın kıyısından selamlıyor. Çiçekli düşlerin habercisi olan nazik koku, ruhunda rengarenk heyecanlar taşıyan genç kızların kendini ifade etmesini kolaylaştırıyor. Sadeleştiren, yatıştıran, ruhun coşkusunu kokuya naklederek kalp çarpıntılarını hafifleten koku, hislere hitap ediyor.
 

Şifalı etkisi ile tercih edilen erik çiçeği parfümü, telaşlı ruhların sakinleşmesine yardım ediyor. Huzurun kokusu olarak tanımlanan erik çiçeği, sevinci ile sevgi ve dostluk hislerini uyandırıyor. İletişimi güçlendiren özelliği sayesinde yeni girilen ortamda iyi bir ilk intiba için tercih edilebilen koku, kalıcı etkisi ile akıllarda iz bırakıyor. Tenden uzun süre süzülen erik çiçeği esansı, çiçeksi duyumu ile prenseslere layık bir koku olduğunu ispat ediyor. Sezgileri güçlendirdiğine inanılan parfüm, özellikle gönül gözü açık kişilerin yardımcısı oluyor. Tedavi amaçlı kullanılmayan kokular, destek ürün olarak tercih edilerek hayatı kolaylaştırıyor.
 

Erik çiçeği parfümünü hem teninize hem de kıyafetlerinize sürerek kullanabilirsiniz. Hafif kokusu ile rahatsız etmeyen ancak etkili duyum sağlayan parfümü vücudunuzun ısı yayan alanlarına sürebilirsiniz. Bilek içleri, dirsek içleri, diz arkaları, boyun ve kulak arkası alanlarından hızla yayılan koku ile siyaj etkisi bırakabilirsiniz.

Erik Çiçeği Parfümü

50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Erik Çiçeği, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Erik Çiçeği parfümü, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.