Elixir

Elixir

55.00 TL 55.00 TL
Ürün Kodu:4708

Elixir

Adet

Hayatınızı sihirli bir iksir ile renklendirmek ister misiniz? Teninize ufak bir dokunuşla enerjinizi değiştirecek, üstünüzdeki kara bulutları dağıtacak, kışınızı sıcacık bir güneşle ısıtacak Elixir bayan kokusu, ruhunuzda kızgın kumların dalgalarla dansını sahneliyor. Sahilde kulağınıza çalınan martı sesleri, gülüşen dalgalar, adımlarınızın mıhlandığı kumsallar Elixir kokusunu tarif ediyor.
 

Çiçeksi esintisi ile hayat dolu günlerinize olan özleminizi dindirecek koku turunçgillerle açılıyor. Pembe greyfurtun şımartan aroması mandalina, portakal çiçeği, bergamot ve nerolinin hafif meyveli citrus çeşnisini taşıyor. Türk yasemininin keskin ferahlığı manolya ve şakayık çiçeklerinin zarafeti ile inadını kırıyor. Üzerinizde etkileyici bir aura oluşturacak koku, miskin temizliği, meşe yosununun tazeliği ve amberin denizleri aşan huzuru ile tamamlanıyor.

Okyanusların derinlerinde gizlenen bir hazine gibi… Hatıralarınızda kalan güzel günleri eski fotoğraflardan çıkarıp canlandıracak mükemmel bir yaz kokusu olan Elixir, size yeniden heyecanı tattırıyor. Kokusunda heyecan taşıyan Akdenizli koku, yeşil kıyıların enerjisini her nefeste duymanıza imkan tanıyor. Günün en güç anlarında bile tek bir solukla ruhunuzu tatile çıkarmak isterseniz Elixir’e şifonyerinizde yer açmalısınız.

6cc’lik şişelerde sunulan ve tene sürülerek kullanılan yağlar, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor. Yağlar şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.