Ectasy

Ectasy

195.00 TL 195.00 TL
Ürün Kodu:4791

Ectasy 60 ml.

Adet

   Ruhunuzun karanlık yanına ışık tutmaya, gölgeniz ile barışmaya hazır mısınız? Sizlere ruhunuzun öbür yüzünü gösterecekEcstasy, gotik tarzı ve iddialı duruşu ile dikkat çekiyor. Karakteristik koku, kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Ecstasy için imkansız yok… Karanlık yüzünde yeni heyecanlar, riskler ve tutkular barındıranların kokusu olanEcstasy, sizi içinizdeki ihtiraslı ruhla yüzleştiriyor.
 

   İçerisinde ladinin ferahlatıcı notasını bulunduran Ecstasy kokusu, tütünün keskin aroması ile renkleniyor. Çam ve maun ağacının odunsu özleri kokunun otoriter yanını ortaya çıkarıyor. Siyah menekşe en gizli hazların, ruhun kapalı kapılarının izini sürerken amberin hafif tatlılığı sürpriz bir armağan gibi tende can buluyor. Paçuli ve tonka fasulyesi tatlı ve odunsu birleşim sayesinde tende kalıcılık vadederken, Ecstasy kullanıcıları kokunun enerjisi ile nefes nefese heyecanların aktörü oluyor.
 

   Bağımlılık yaratan kokusu, büyüleyici etkisi ve baş döndüren karizması ile gece kullanımına uygun olan ürün, kalp atışlarınızın hızlanacağı maceraları müjdeliyor.

Siz de Ecstasy parfüm ve yağ tasarımları ile risk alabilir, ruhunuzun karanlık heyecanlarını deneyimleyebilirsiniz. TiyrusEcstasy kokusu ile karanlığın çekiciliğini keşfedin
 

Ecstasy Parfüm
 

   60 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Ecstasyparfüm, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Tiyrus Ecstasyparfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.

Üst Nota:Siyah Menekşe,Çam
Orta Nota:Mor Menekşe,Tütsü
Alt Nota:Tonka Fasulyesi,Sandal,Ladin,Oud

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.