Dubai Gülü

Dubai Gülü

110.00 TL 110.00 TL
Ürün Kodu:4757

Dubai Gülü

Adet

Dubai Gülü

Uzun bir yolun henüz başında yılmışlık hissiyle diz çöken, içinde ayaklanacak cesareti bulamayanlar, yeniden kazanmak istedikleri özgüveni Dubai Gülü kokusu ile elde ediyor. Hayatın zorlu yollarında ilerlemek için adımlarınıza cesaret katacak olan parfüm, kendinden emin ve tutkulu kişilerin tenine hayat veriyor. Kaygı ve endişe üzerindeki pozitif etkisi ile tercih edilen koku, yolun devamında sizin için hazırladığı sürprizleri görmenize yardımcı oluyor.
 

Şehir kaosu, iş stresi, gelecek endişesi, ilişki dertleri, trafik çilesi ve yaşam savaşı… Her gün yaşamaktan yıpranan ruhumuza nefes aldıracak, adeta ilaç gibi gelecek Dubai Gülü kokusu endişeli, kaygılı ruh halleri üzerinde olumlu etki bırakıyor. Tedavi amaçlı değil ama destekleyici olarak kullanılabilen şifalı kokular, kadim kültürlerden bugüne uzanan deneyimin sonucu olarak sunuluyor. Antidepresan etkisi veren Dubai Gülü kokusu, endişeli ve gergin kişilerde rahatlatıcı etki sağlıyor. Önemli bir toplantı öncesi, gerilim yaratan bir konuşmanın ertesi, özgüven gerektiren her türlü ortamda sizlere rahatlatıcı etki sunan Dubai Gülü kokusu, kokuların destekleyici özelliği ile şifalanmak isteyenleri bekliyor.
 

Üzüntü ve kaygı halini dizginlerken aşka kucak açmak isteyenlerin de seçimi bu koku oluyor. 

Oryantal kokusu ve floral nüansları ile beğeni toplayan Dubai gülü esansı, tek sürüşte kalıcı etki sağlıyor. Tiyrus imzalı olan nadir Dubai Gülü kokusu, oryantalist stildeki kullanıcıların gözdesi oluyor. Geleneksel tarzı ve modern dokunuşları ile günümüz insanını betimleyen koku, sizi korku ve endişelerden uzak aşkın kollarına bırakıyor. 

Dubai Gülü Parfüm

50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Dubai Gülü, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Dubai Gülü parfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.