Dubai Gülü

Dubai Gülü

50.00 TL 50.00 TL
Ürün Kodu:4540

Dubai Gülü

Adet

Dubai Gülü

Uzun bir yolun henüz başında yılmışlık hissiyle diz çöken, içinde ayaklanacak cesareti bulamayanlar, yeniden kazanmak istedikleri özgüveni Dubai Gülü kokusu ile elde ediyor. Hayatın zorlu yollarında ilerlemek için adımlarınıza cesaret katacak olan parfüm, kendinden emin ve tutkulu kişilerin tenine hayat veriyor. Kaygı ve endişe üzerindeki pozitif etkisi ile tercih edilen koku, yolun devamında sizin için hazırladığı sürprizleri görmenize yardımcı oluyor.

Şehir kaosu, iş stresi, gelecek endişesi, ilişki dertleri, trafik çilesi ve yaşam savaşı… Her gün yaşamaktan yıpranan ruhumuza nefes aldıracak, adeta ilaç gibi gelecek Dubai Gülü kokusu endişeli, kaygılı ruh halleri üzerinde olumlu etki bırakıyor. Tedavi amaçlı değil ama destekleyici olarak kullanılabilen şifalı kokular, kadim kültürlerden bugüne uzanan deneyimin sonucu olarak sunuluyor. Antidepresan etkisi veren Dubai Gülü kokusu, endişeli ve gergin kişilerde rahatlatıcı etki sağlıyor. Önemli bir toplantı öncesi, gerilim yaratan bir konuşmanın ertesi, özgüven gerektiren her türlü ortamda sizlere rahatlatıcı etki sunan Dubai Gülü kokusu, kokuların destekleyici özelliği ile şifalanmak isteyenleri bekliyor.
 

Üzüntü ve kaygı halini dizginlerken aşka kucak açmak isteyenlerin de seçimi bu koku oluyor. Orta Doğu daki halkın cinsel uyarıcı etkisi ile haz sırrı olan Dubai Gülü çiçeği, afrodizyak etkisi sağlıyor. Vücuda sürüldüğünde hem kullanıcının hem de partnerinin uyarılmasına yardımcı olan gül kokusu, sizleri aşka hazırlıyor. Nefes nefes aşka yaklaştıran, kısa sürede yayılan çarpıcı kokusu ile kalbe nüfuz eden gül kokusu, içinizde yanacak alevin habercisi oluyor.
 

Oryantal kokusu ve floral nüansları ile beğeni toplayan Dubai gülü esansı, tek sürüşte kalıcı etki sağlıyor. Sillage etkisi yüksek olan Dubai gülü kokusu, yoğun formu sayesinde tende saatler süren bir serüven yaratıyor. Tiyrus imzalı olan nadir Dubai Gülü kokusu, oryantalist stildeki kullanıcıların gözdesi oluyor. Geleneksel tarzı ve modern dokunuşları ile günümüz insanını betimleyen koku, sizi korku ve endişelerden uzak aşkın kollarına bırakıyor. 
 

Dubai Gülü Yağı
 

Her yaştan kullanıcının rahatlıkla koku koleksiyonuna ekleyerek, günlük olarak kullanabileceği çiçekli koku, düzenli kullanımda ortalama 3-4 ay boyunca kullanıcılara eşlik edecek 6 gramlık şişede sunuluyor. Esansiyel yağ, 8 ile 14 saat arasında kalıcılık sunuyor, şah damarı üzerine sürülerek uygulanıyor.
Gramajı 6 cc dır.
Orta Notadır.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
IYZICO
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.